کد خبر : 1856670 | 10 آذر 1401 ساعت 11:19 | 25.4K بازدید | 3 دیدگاه

لواندوفسکی: شکست مقابل آرژانتین زیباست!

رابرت لواندوفسکی با وجود شکست تیم ملی لهستان مقابل آرژانتین، نسبت به این نتیجه ابراز رضایت کرد.

لواندوفسکی: شکست مقابل آرژانتین زیباست!

به گزارش ورزش سه، لواندوفسکی در اظهاراتی به روزنامه اسپانیایی موندو دپورتیوو گفت: شکست زیبایی بود. می‌دانستیم که بازی سختی مقابل آرژانتین داریم؛ باید از ابتدا می‌جنگیدیم و رقابت می‌کردیم اما شکست خوردیم.

او در ادامه گفت: گل اول آرژانتین بلافاصله بعد از آغاز نیمه دوم به ثمر رسید و سپس آنها خیلی راحت بازی کردند. آنها بازیکنان بسیار خوبی دارند اما در نهایت ما هم می‌توانیم خوشحال باشیم چون به دور بعد راه پیدا کردیم.

لواندوفسکی همچنین با اشاره به تغییر پست خود، عنوان کرد: من در این بازی مدافع اول بودم و می‌دانم که اگر در تیم ملی لهستان بازی کنم، موقعیت‌های زیادی برای گلزنی نخواهم داشت و بنابراین ما باید به صورت تیمی کار کنیم. برای من کار در دفاع یک چالش است.

1773151

او با ابراز رضایت از نتیجه دیدار برابر آرژانتین گفت: ما با وجود باخت خوشحالیم چرا که آرژانتین بهتر بازی کرد. این تیم مدعی قهرمانی در جام جهانی است.

لواندوفسکی در پایان درباره تقابل با فرانسه در مرحله یک هشتم نهایی گفت: رویارویی با فرانسه چالش بزرگی برای ما است ما از قدرت بازیکنان آنها اطلاع داریم و باید بجنگیم و تمام تلاش خودمان را انجام بدهیم. می‌دانیم که آنها مدافع عنوان قهرمانی هستند و باید بهتر از امروز بازی کنیم.

دیدگاهها