کد خبر : 1856680 | 10 آذر 1401 ساعت 12:21 | 18.4K بازدید | 1 دیدگاه

خشم ستاره مکزیک از مارتینو: نفهمیدم چه می‌گفت!

لوئیس چاوز، هافبک تیم ملی مکزیک، از عملکرد تاتا مارتینو به شدت انتقاد کرد.

خشم ستاره مکزیک از مارتینو: نفهمیدم چه می‌گفت!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی مکزیک شب گذشته در سومین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی عربستان رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم به پیروزی رسید.
این پیروزی و کسب این سه امتیاز اهمیت بسیاری برای این تیم داشت اما آنها موفق نشدند به مرحله یک هشتم جام جهانی صعود کنند چون از سوی دیگر تیم ملی لهستان تفاضل گل بهتری نسبت به این تیم داشت.
پس از پایان این بازی بود که تاتا مارتینو اعلام کرد دیگر تصمیمی برای ادامه حضور روی نیمکت تیم ملی مکزیک ندارد. حالا به نظر می‌رسد که سکوت بازیکنان نیز شکسته شده است.

1773169

چاوز پس از پایان بازی برابر عربستان به خبرنگاران گفت:« این ما هستیم که باید بازی کنیم. در بازی دوم برابر آرژانتین اصلا نفهمیدیم که او می‌خواست چه بگوید. ما برای یک بازه زمانی مشخص به خوبی دفاع کردیم اما نتوانستیم خطری خلق کنیم و در نهایت گلی هم نزدیم و آن بازی را به آرژانتین واگذار کردیم.»
او با ناراحتی از حذف تیم ملی کشورش از جام جهانی اظهار داشت:« من شخصا به شدت ناراحت هستم. ما در دو بازی اول می‌توانستیم بسیار بهتر ظاهر شویم. کمی دیر اقدم کردیم. امیدوار بودیم که صعود کنیم. با این حال در نهایت موفق نشدیم. من با ناراحتی بسیار قطر را ترک خواهم کرد.»

دیدگاهها