کد خبر : 1856730 | 10 آذر 1401 ساعت 16:20 | 62.9K بازدید | 7 دیدگاه

شرطم را باختم

شزنی: 100 یورو به مسی بدهکار شدم!

وویژک شزنی، دروازه بان لهستان، فاش کرد که در مورد پنالتی بحث‌برانگیزی که داور به سود آرژانتین اعلام کرد، با لئو مسی شرط بسته بود.

شزنی: 100 یورو به مسی بدهکار شدم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی لهستان شب گذشته در سومین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی آرژانتین رفت و با نتیجه 0-2 برابر این تیم شکست خورد. آنها با وجود باخت برابر شاگردان لیونل اسکالونی موفق شدند به لطف گل زده بهتر نسبت به مکزیک که در دیدار همزمان برابر عربستان به پیروزی رسید، به مرحله یک هشتم صعود کردند. 
یکی از لحظات تماشایی و حساس این بازی زمانی بود که مسی برای زدن ضربه پنالتی پشت توپ قرار گرفت اما شزنی توانست برای دومین بار در مرحله گروهی در ضربات پنالتی خوش بدرخشد و این بازیکن را در گلزنی ناکام بگذارد. 

1773075

پنالتی بحث برانگیز بود و دنی ماکلی، داور بازی، با دخالت وی ای آر و بازبینی صحنه دستور به پنالتی داد. برای بسیاری از کارشناسان داوری تصمیم ماکلی اشتباه بود ولی در هر صورت داور هلندی نقطه پنالتی را نشان داد.

شزنی در پایان بازی فاش کرد که با مسی بر سر پنالتی شرط بسته بود:«به مسی گفتم پنالتی می گیرد یا نه؟ به او گفتم 100 یورو شرط می بندم که داور بعد از بازبینی صحنه پنالتی اعلام نمی کند ولی این شرط را باختم و به او بدهکار شدم. البته به او این پول را نمی دهم چون به اندازه کافی ثروتمند است. امیدوارم به خاطر این شرط بندی جریمه نشوم.(می خندد).»

دیدگاهها