کد خبر : 1856833 | 11 آذر 1401 ساعت 02:31 | 21.3K بازدید | 5 دیدگاه

فریادهای موریاسو: این برد نتیجه مبارزه ماست!

سرمربی ژاپن و هدیه بزرگ صبحگاهی به ملت

هاجیمه موریاسو، لحظات احساسی را در نشست خبری پس از بازی اسپانیا تجربه کرد.

سرمربی ژاپن و هدیه بزرگ صبحگاهی به ملت

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی ژاپن که پس از تمام انتقادات هواداران تیم ملی کشورش و همچنین کارشناسان ژاپنی، این پیروزی و موفقیت را به دست آورد، در نشست خبری حضور یافت و گفت: بازیکنان ما سرسخت بودند و جنگیدند. این یک مبارزه سخت در طول بازی بود، اما خوشحالم که در تمام لحظات آنها معتقد بودند که می‌توانند این کار (برد اسپانیا) را انجام بدهند. ما یک تیم بودیم و مثل یک تیم بازی کردیم.

او درباره هواداران ژاپنی عنوان کرد: طرفداران در ورزشگاه ما را حمایت کردند اما فکر می‌کنم انرژی هواداران داخل کشور را هم گرفتیم. بازی صبح زود به وقت ژاپن برگزار شد اما مطمئنم خیلی‌ها بیدار شدند چون به تیم اعتماد داشتند. ما به خاطر احساسی که از آنها گرفتیم، تلاش کردیم.

وی افزود: البته که رسیدن به جمع هشت تیم اتفاق ویژه‌ای است اما تا همین جا کار بازیکنان ما قابل ستایش است. آرزوی من این است که به یک چهارم نهایی صعود کنیم.

موریاسو آنطور که وبسایت ساکر دیجی ژاپن نوشته، بخش آخر صحبت‌هایش را با صدای بلند ادامه داد و گفت: از همه بابت حمایتشان تشکر میکنم. ما موفق شدیم، ما توانستیم این بازی سخت را به بُرد تبدیل کنیم. خوشحالم که به این نتیجه رسیدیم.

دیدگاهها