کد خبر : 1856936 | 11 آذر 1401 ساعت 18:45 | 17.4K بازدید | 3 دیدگاه

کیلور ناواس:

بازنشسته نمی‌شوم، کاستاریکا با قدرت بر می‌گردد

کیلور ناواس، دروازه‌بان پاری سن ژرمن و تیم ملی کاستاریکا، گفت که قصد ندارد به دوران حرفه‌ای خود در تیم ملی پایان دهد.

 بازنشسته نمی‌شوم، کاستاریکا با قدرت بر می‌گردد

به گزارش "ورزش سه"، کار کاستاریکا در جام جهانی شب گذشته به اتمام رسید و این تیم با شکست 4-2 از آلمان حذف شد. کاستاریکا حتی در مقطعی از بازی 2-1 پیش افتاده بود و می توانست تیم صعودکننده باشد ولی نتوانست برتری خود را تا پایان حفظ کند. آنها در دو بازی قبلی خود به اسپانیا 7-0 باخته بودند ولی ژاپن را 1-0 شکست دادند.

1773558

کیلور ناواس به دنبال شکست تیم ملی کاستاریکا برابر آلمان و حذف از جام جهانی درباره احتمال خداحافظی‌اش از بازی‌های ملی گفت:«احساس خوبی دارم و از همه چیز راضی هستم. برای من افتخار بزرگی است که در تیم ملی فوتبال کشورم حضور دارم. ببینیم در آینده چه رخ خواهد داد ولی الان به فکر بازنشستگی نیستم و خودم را در آمادگی کامل برای ادامه کار در تیم ملی می بینم.»

ناواس درباره عملکرد کاستاریکا در جام جهانی گفت:«ریکاوری روحی پس از شکست 7-0 در بازی نخست برابر اسپانیا آسان نبود. ما خوشحال نیستیم چون به هدف‌مان نرسیدیم اما بازی‌ها در سطح بالایی است. ما شخصیت‌ و ارزش‌های کاستاریکایی را نشان دادیم. ما برای صعود چند چیز کم داشتیم اما به تلاش‌مان افتخار می‌کنیم. کسب سهمیه جام جهانی برای سومین دوره متوالی یک افتخار است. امیدوارم با حضور بیشتر بازیکنان کاستاریکایی در لیگ‌های اروپایی به پیشرفت‌مان ادامه دهیم. استعدادهای زیادی داریم و با قدرت باز می‌گردیم.»

دیدگاهها