کد خبر : 1856953 | 11 آذر 1401 ساعت 21:09 | 17.6K بازدید | 4 دیدگاه

کره‌: تیمی که پرتغال نمی‌تواند شکست بدهد

این دومین بار بود که کره جنوبی در جام جهانی مقابل پرتغال قرار گرفت و این تیم را شکست داد.

کره‌: تیمی که پرتغال نمی‌تواند شکست بدهد

به گزارش "ورزش سه"، کره جنوبی در گام اول موفق شد تیم پر ستاره اروگوئه را متوقف کند تا مشخص شود این تیم امیدهای زیادی برای صعود به مرحله بعدی جام جهانی دارد.

با این وجود شاگردان پائولو بنتو در دیدار دوم خود شکست غیرمنتظره ای را مقابل غنا تجربه کردند تا در آستانه حذف از رقابت های جام جهانی قطر قرار گرفته باشند.

تیم ملی کره جنوبی امروز در آخرین بازی خود در دور گروهی رقابت‌های جام‌جهانی مقابل پرتغال قرار گرفت. کره ای ها امیدوار بودند حریف قدرتمند خود را شکست داده و در آن سمت یک نتیجه مطلوب برای آنها در دیدار اروگوئه و غنا رقم بخورد. نهایتاً همین اتفاق هم رخ داد و علاوه بر پیروزی کره مقابل پرتغال در آن سمت نیز نتیجه ای رقم خورد که این تیم آسیایی به مرحله حذفی جام جهانی صعود کند.

این دومین باری بود که کره جنوبی در مسابقات جام جهانی مقابل پرتغال قرار گرفت‌. 20 سال پیش و در رقابت های جام جهانی 2002 نیز این دو تیم مقابل هم قرار گرفته بودند که در آن مسابقه هم کره 1-0 به برتری رسیده بود. در واقع می‌توان گفت که پرتغال یک حریف خوش یمن برای کره جنوبی است و آنها آمار 100 درصد پیروزی مقابل این تیم در جام جهانی را در اختیار دارند.

1774063

دیدگاهها