کد خبر : 1856995 | 12 آذر 1401 ساعت 02:36 | 20.6K بازدید | 0 دیدگاه

مربی کامرون:

بازیکنانم ثابت کردند جنگجویان واقعی هستند

سرمربی کامرون می گوید که بابت شکست و حذف از جام جهانی ناامید شده ولی درس های بزرگی از این پیکارها گرفته است.

بازیکنانم ثابت کردند جنگجویان واقعی هستند

به گزارش "ورزش سه"، با وجود پیروزی برابر برزیل قدرتمند و مدعی، اما کامرون از دور رقابت های جام جهانی کنار رفت. شاگردان ریگوبرت سانگ دست به کار بزرگی زده و سلسائو را با تک گل ثانیه های پایانی وینسنت ابوبکر شکست دادند و با 4 امتیاز و ایستادن در رده سوم، از دور مسابقات کنار رفتند.

شیرهای رام نشدنی پس از 20 سال در رقابت های جام جهانی به پیروزی رسیدند اما این برای صعود کافی نبود. ریگوبرت سانگ سرمربی کامرون در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: واقعاً ناامید کننده است که اکنون باید به خانه برگردیم، اما شما باید به جنبه های مثبت بازی ها نگاه کنید. ما باید به تلاش و حرکت ادامه دهیم، من به بازیکنانم اعتماد دارم. امروز به شاگردانم افتخار می کنم. آنها نشان دادند که جنگجویان واقعی هستند.

او گفت: من سعی می کنم به یک روحیه تیمی، روح شیر، که در طول سال ها کلید موفقیت تیم های کامرون بوده است، برسم. ما تیم جوانی داریم و شاید زمان کافی را برای کار با هم نداشته باشیم، اما می توانیم خیلی بهتر از این شویم. تیم ما، تیم بسیار خوبی است.

1774256

سانگ اظهار داشت: ما می‌توانیم به کاری که امشب انجام داده‌ایم افتخار کنیم، زیرا نشان داده‌ایم که می‌توانیم یک تیم برتر باشیم، ما در کنار یکدیگر سخت کار کردیم و خیلی زحمت کشیدیم. با این حال، متأسفانه، ما به دور بعد راه پیدا نمی کنیم، به همین دلیل است که خیلی خوشحال نیستیم، اما عدم صعود ما به خاطر عملکرد امشب نیست.

او در پایان گفت: حذف شدن، ناامید کننده است اما ما آن را پذیرفتیم. این تجربه، به ما این امکان را می دهد که بیشتر رشد کنیم. این یک نسل جدید است که باید این ذهنیت رقابتی را داشته باشد. بازیکنان امروز خودشان را ثابت کردند. من به آنها افتخار می کنم. شکست بخشی از ورزش است. ما با تاسف و اندوه کوچکی اینجا را ترک می کنیم زیرا فکر می کنیم می توانستیم بهتر عمل کنیم. من فکر می کنم هواداران ما ناامید نیستند، باید به آنها تبریک بگوییم.

دیدگاهها