کد خبر : 1857036 | 12 آذر 1401 ساعت 10:57 | 2.7K بازدید | 1 دیدگاه

با کمترین قرارداد موفق به صعود شدیم

شهدادنژاد: حمایت کنید تا روزهای خوب تکرار شود

کاپیتان مس کرمان با اشاره به تعطیلی تمرینات این تیم، مدعی است در صورت حمایت آنها قادر خواهند بود اتفاقات روشنی را در ادامه مسیر رقم بزنند.

شهدادنژاد: حمایت کنید تا روزهای خوب تکرار شود

به گزارش “ورزش سه”، آرمان شهدادنژاد کاپیتان اول مس کرمان که در فصل گذشته نیز با کسب آماری قابل توجه در کلین‌شیت، سهم بزرگی در صعود نارنجی‌پوشان به لیگ برتر ایفا کرد، اکنون به حمایت از هم‌تیمی‌هایش در خصوص اتفاقات چند وقت اخیر در این تیم برخاسته است.

گلر باتجربه مس کرمان در ابتدای صحبت‌هایش با قدردانی از هواداران این تیم می‌گوید: هواداران خوب و‌ خونگرم مس کرمان که حمایت آنها در فصل گذشته برای صعودمان به لیگ برتر هیچ‌وقت از یادمان نمی‌شود این را بدانند که ما از هیچ تلاشی برای موفقیت دوباره مس کوتاه نخواهیم آمد و امیدوارم بتوانیم بار دیگر‌ روزهای خوبی را برای این تیم رقم بزنیم.

شهدادنژاد درباره دلیل تعطیلی چند روز اخیر تمرینات نیز می‌گوید: در مورد ناراحتی و گلایه از شرایط کنونی که باعث شده در تمرینات حاضر نشویم باید این موضوع را بگویم که در فصل گذشته و در مسیر تلاش برای صعود دوباره، مس کرمان به جرات و صادقانه می‌توانم بگویم که جز تیم‌هایی بود که از نظر قراردادی پایین‌تر از دیگر تیم‌های مدعی هزینه کرده بود. تفکر باشگاه به این شکل بود قرارداد را با کاهش چشمگیر مواجه کند و از طرفی با قرار دادن آپشن صعود این کاهش قرارداد را جبران کند. یک تفکر مناسب که بالاترین انگیزه را بین بازیکنان شکل داد تا بتوانند ضمن دستیابی به افتخار صعود، به مبلغ مدنظر خود نیز دست پیدا کنند.

وی با اشاره به پتانسیل تیمش که قادر خواهند بود با حمایت و عمل به وعده مسئولان اتفاق بزرگی را شکل دهند، اینطور می‌گوید: با این حال مثل تمام اقدامات مناسبی که صورت می‌گیرد اما در نهایت یک جای ماجرا می‌لگند، این اتفاق برای ما نیز افتاده است. ما توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم و در صحبتی که در ابتدای فصل با باشگاه داشتیم قرار شد به واسطه مشکلاتی که شرکت و باشگاه دارد، طی مهلتی دو ماهه این آپشن و پاداش صعود به بازیکنان داده شود. اما اکنون به نیم فصل رسیده‌ایم و بازی‌های جام‌جهانی قطر نیز در حال پیگیری است و هیچ اتفاق و اقدامی از سوی باشگاه شاهد نیستیم. این تصمیم جمعی بود تا تکلیف‌شان مشخص شود. بعد از این، جلسه‌ای در باشگاه برگزار شده و در آن مدیران باشگاه با نمایندگان بازیکنان برگزار شد. قرار شد طلب بازیکنان به آنها طی سه روز آینده پرداخت شود تا بازیکنان به حق طبیعی خودشان بعد از صعود به لیگ برتر برسند. امیدوارم باشگاه و مدیران تیم به قول و‌ وعده‌ای که می‌دهند پایبند باشند و این اعتماد بین طرفین همچنان حفظ شود.

دیدگاهها