کد خبر : 1857294 | 13 آذر 1401 ساعت 15:01 | 36.9K بازدید | 8 دیدگاه

همیشه مدعی اول قهرمان نمی شود

اسکالونی: جام جهانی خیانت‌کاری بزرگ است

لیونل اسکالونی، مربی تیم ملی آرژانتین، معتقد است که جام جهانی بارها به تیم های مدعی اول قهرمانی خیانت کرده است.

اسکالونی: جام جهانی خیانت‌کاری بزرگ است

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین در حالی پای به جام جهانی 2022 گذاشت که همراه برزیل مدعی شماره یک قهرمانی بود ولی در اولین بازی به عربستان باخت و همه را شوکه کرد. آلبی‌سلسته اما توانست خودش را جمع و جور کند و با برتری مقابل مکزیک و لهستان به عنوان صدرنشین راهی یک هشتم نهایی شد. تیم تحت هدایت لیونل اسکالونی شب گذشته با پیروزی دشوار 2-1 برابر استرالیا به یک چهارم نهایی رفت و اکنون باید برابر هلند قرار بگیرد.

1775082

اسکالونی در مورد اینکه تیمش را مدعی شماره یک قهرمانی می دانند، گفت:«همیشه تیمی که بهتر بازی می کند  و حریفان را جارو می کند، قهرمان نمی شود. بارها شاهد سورپرایزهای بزرگی در جام جهانی بوده ایم و این دوره هم پر از شگفتی بوده است. از این حیث جام جهانی خیانتکاری بزرگ است و نمی توان به آن اعتماد کرد.»

1769675

مربی آرژانتین ادامه داد:«راه درازی تا قهرمانی پیش رو داریم و حالا باید به مصاف هلند برویم. رویارویی با لوئیس فن‌خال(مربی هلند) برای من باعث افتخار است. فن‌خال وقتی در بارسا بود، یک الگوی مربیگری محسوب می شود و در آن زمان من برای دپورتیوو لاکرونیا بازی می کردم. مربیان زیادی سعی کرده اند از سبک او تقلید کنند. این از خوبی های فوتبال است که حالا شانس این را دارم تا تیمم را برابر تیم او به میدان بفرستم. ایده های تاکتیکی فن‌خال مشخص است و هلند او تیم بسیار خوبی است. آنها هم مثل هر تیم دیگری نقاط قوت و ضعفی دارند و یک بازی تاریخی و حساس خواهد بود که متاسفانه به حذف یک تیم منجر می شود.»

دیدگاهها