کد خبر : 1857378 | 13 آذر 1401 ساعت 21:38 | 17.6K بازدید | 2 دیدگاه

کنده: گردنبند را فراموش کردم، عمدی نبود

ژول کنده، مدافع فرانسه، بعد از بازی تیمش با لهستان درباره گردنبند جنجالی‌اش در این مسابقه صحبت کرد و گفت فراموش کرده گردن‌بند خود را پیش از شروع مسابقه باز کند.

کنده: گردنبند را فراموش کردم، عمدی نبود

به گزارش "ورزش سه"، ژول کنده مدافع راست فرانسه در دیدار امشب فرانسه و لهستان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی قطر با یک گردنبند طلایی مشغول انجام بازی بود. طبق قوانین فیفا، بازیکنان از به همراه داشتن هرگونه وسایل تزیینی مانند انگشتر یا گردنبند محروم هستند.

همواره و پیش از شروع مسابقات، معمولا تیم داوری، بازیکنان را چک می کنند تا وسایل اضافی به همراه نداشته باشند اما ژول کنده یک گردنبند طلایی را در دیدار برابر لهستان بر گردن آویخته بود که در دقیقه 42 توسط کمک داور اول دیده شد. در زمانیکه کنده قصد داشت یک پرتاب اوت را به سود فرانسه انجام دهد، کمک داور مانع از انجام این کار شد و از او خواست تا گردنبند را از گردن خارج کند. بازی برای لحظاتی متوقف شده بود تا یکی از اعضای نیمکت فرانسه گردنبند کنده را از گردن او درآورد تا بازی روند عادی خود را دنبال کند.

1775336

در پایان بازی خبرنگاران همانطور که انتظار می‌رفت از این مدافع فرانسوی بارسلونا درباره گردنبند جنجالی‌اش پرسیدند. کنده در پاسخ گفت:" فراموش کرده بودم. این اتفاق تا حالا هیچوقت برایم نیفتاده بود. چه در اسپانیا چه در جاهای دیگر. داور فقط آمد و گفت گردنبند را باز کنم. اتفاق دیگری نیفتاد".

1775337

کنده همچنین در پاسخ به این سوال که ترجیح می‌دهد در مرحله یک‌چهارم با انگلیس بازی کند یا سنگال گفت:" ما الان به هتل می‌رویم تا بازی انگلیس و سنگال را تماشا کنیم. چون ما فوتبال را دوست داریم و رقیب خاصی را ترجیح نمی‌دهیم".

دیدگاهها