کد خبر : 1857431 | 14 آذر 1401 ساعت 09:36 | 994 بازدید | 0 دیدگاه

از باشگاه‌های جهان خبری نیست

اسفندیاری‌فر: فرصتی برای جذب کشتی‌گیر خارجی نداریم

سرمربی تیم فولاد خوزستان تاکید کرد که تیمش تمایلی به اضافه کردن کشتی‌گیر ملی‌پوش جدید و خارجی در مرحله پایانی لیگ برتر فرنگی نخواهد داشت.

اسفندیاری‌فر: فرصتی برای جذب کشتی‌گیر خارجی نداریم

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم حسین اسفندیاری‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در رابطه با اینکه در فرصت باقی مانده تا برگزاری مرحله پایانی لیگ کشتی فرنگی این تیم تقویت خواهد شد؟، اظهار داشت: دیگر فرصتی نیست. یک زمانی اگر قرار بود بین مرحله مقدماتی و فینال لیگ فاصله باشد شاید می‌شد این کار را انجام داد اما زمان نداریم. شاید یکی دو کشتی‌گیر داخلی جذب کنیم، اما بعید می‌دانم دیگر ملی‌پوش به تیم اضافه شود.

وی ادامه داد: کشتی‌گیر خارجی هم قطعا نمی‌آید. با همین تیم دنبال قهرمانی هستیم و امید داریم که به هدف‌مان برسیم.

این مربی سازنده کشتی استان خوزستان که برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر روز 18 آذر در سالن هفت‌تیر تیمش را ارنج خواهد کرد، درخصوص اینکه آیا این باشگاه به عنوان یکی از تیم‌های متمول و تاثیرگذار لیگ فرنگی تمایل به برگزاری جام باشگاه‌های جهان دارد، گفت: قبلا در این رابطه صحبت شد اما اکنون هیچ خبری از برگزاری رقابت‌های باشگاه‌های جهان نیست.

در پایان مرحله گروهی لیگ برتر کشتی فرنگی دو تیم فولاد خوزستان و مقاومت البرز از گروه B و دو تیم سپاهان اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی قمی از گروه A به نیمه‌نهایی رسیدند که به این ترتیب فولاد با دانشگاه آزاد و سپاهان با مقاومت البرز کشتی خواهد گرفت.

دیدگاهها