کد خبر : 1863476 | 17 دی 1401 ساعت 22:53 | 7.1K بازدید | 2 دیدگاه

ناراحتی رحمتی طبیعی بود؛

جبیره: فینالیست هستیم و انگیزه زیادی داریم

مهاجم آلومینیوم امیدوار است در دو دیدار پیش رو در جام حذفی و لیگ نتیجه بگیرند.

جبیره: فینالیست هستیم و انگیزه زیادی داریم

به گزارش “ورزش سه”، رضا جبیره‌ درباره دیدار اخیرشان مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی درگیرانه و فیزیکی بود و تیم ما نتوانست فوتبال همیشگی خود را به نمایش بگذارد. با وجود اینکه مثل دیدارهای گذشته ظاهر نشدیم، اما باز هم از فولاد بهتر بودیم. فولاد به جز گلی که از روی ضربه ایستگاهی، آن هم در شرایط آفساید وارد دروازه تیم ما کرد، موقعیت گل دیگری نداشت؛ گرچه که تیم بسیار قابل احترامی است.

او در خصوص ضربه قیچی برگردان ادامه داد: یک ضربه برگردان از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه فولاد زدم، اما چون فاصله توپ با دروازه زیاد بود، شدت ارتفاع توپ کم و مهار آن آسان‌تر شد.

مهاجم آلومینیوم در مورد ناراحتی مهدی رحمتی از عملکرد بازیکان آلومینیوم در دیدار مقابل فولاد ابراز کرد: ناراحتی آقای رحمتی بعد از شکست در خانه طبیعی بود، همانطور که گفتم مثل هفته‌های گذشته بازی نکردیم. نمی‌دانم به خاطر سبک بازی فولاد نتوانستیم برنامه‌های تاکتیکی کادرفنی را در زمین پیاده کنیم یا روز بد ما بود. به هر حال آنها برنده‌ شدند، امیدوارم در بازی عقب افتاده مقابل گل‌‌گهر به پیروزی  برسیم و به رده پنجم جدول صعود کنیم.

جبیره در خصوص بازی جام حذفی آلومینیوم مقابل آریو اسلامشهر گفت: در جام حذفی اگر تمرکز داشته باشیم با انجام ۵-۴ بازی به قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خواهیم رسید. بازی مقابل تیم‌های دسته‌های پایین به دلیل ناشناخته بودن و همچنین انگیزه‌ای که آن تیم برای اثبات خود، همیشه سخت است، اما همانطور که می‌دانید آلومینیوم فینالیست دوره قبل جام حذفی است و طبیعتا در این فصل به دنبال قهرمانی هستیم. امیدوارم برنده بازی تیم ما باشد.

دیدگاهها