کد خبر : 1866033 | 02 بهمن 1401 ساعت 03:53 | 3.3K بازدید | 1 دیدگاه

غیبت جعفری و درخشش کریم زاده

سرماخوردگی برای وینگر مس رفسنجان شگون داشت!

با وجود تساوی مس رفسنجان برابر نساجی، محمدحسین کریم‌زاده یکی از مهره‌های تاثیرگذار محمد ربیعی در این بازی بود.

سرماخوردگی برای وینگر مس رفسنجان شگون داشت!

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که محرومیت و مصدومیت چند بازیکن باعث شده بود تا دست محمد ربیعی برای دیدار با نساجی خالی شود، حسن جعفری نیز با سرماخوردگی درگیر بود تا این مسئله هم به یکی از چالش‌های سرمربی مس تبدیل شود.

سرماخوردگی جعفری باعث شد تا محمدحسین کریم‌زاده به عنوان وینگر راست، در ترکیب مس رفسنجان برای تقابل با شاگردان حمید مطهری قرار بگیرد و با ارائه یک عملکرد خوب، به یکی از بازیکنان تاثیرگذار این دیدار تبدیل شود.

کریم‌زاده در این دیدار موفق شد یک گل هم وارد دروازه حریف کند که البته این گل با تصمیم عجیب کمک داور، مردود اعلام شد. دوندگی وینگر مس در این مسابقه به حدی بالا بود که او در اواسط نیمه دوم با گرفتگی عضله مواجه شد.

مصدومیت کریم‌زاده باعث شد تا سرمربی مس دست به دو تغییر در ترکیب تیمش بزند. ربیعی حسن جعفری را با وجود سرماخوردگی به زمین فرستاد تا او در سمت چپ زمین قرار بگیرد و مجید نصیری نیز جای کریم‌زاده را در ترکیب پر کند.

نکته جالب اینکه کمتر از ۱۰ دقیقه پس از ورود نصیری به زمین، برخورد او با کریم اسلامی باعث شد تا داور مسابقه در سوت خود بدمد و یک پنالتی به سود نساجی اعلام کند تا حامد شیری گل تساوی را وارد دروازه حامد لک کند.

کریم‌زاده در لیگ بیست و دوم در اغلب مسابقات خانگی مس رفسنجان به میدان رفته و در دیدار هفته ششم مقابل هوادار هم موفق به گلزنی شده است.

دیدگاه‌ها