کد خبر : 1866258 | 02 بهمن 1401 ساعت 23:32 | 63.9K بازدید | 15 دیدگاه

حمله روی کین به مدافع یونایتد: این کارها مرد می‌خواهد!

روی کین، ستاره سابق یونایتد،آرون وان‌بیساکا را در به ثمر رسیدن گل اول آرسنال مقابل یونایتد مقصر دانست و به تندی از او انتقاد کرد.

حمله روی کین به مدافع یونایتد: این کارها مرد می‌خواهد!

به گزارش "ورزش سه"، در دیدار امشب آرسنال و منچستریونایتد که به میزبانی توپچی‌ها در ورزشگاه امارات برگزار شد شیاطین سرخ در همان دقایق اولیه با شوت درخشان مارکوس رشفورد از راه دور به گل رسیدند تا از حریف پیش بیفتند.

اما برتری یونایتد تنها 8 دقیقه طول کشید و ادی انکتیا با ضربه سری از فاصله نزدیک کار را به تساوی کشاند. روی کین، ستاره سابق یونایتد، که به عنوان کارشناس در پخش زنده این مسابقه حضور داشت از عملکرد وان‌بیساکا، دفاع راست شیاطین سرخ، در صحنه منجر به این گل به شدت انتقاد کرد.

1794236

وان‌بیساکا مامور مهار مستقیم انکتیا بود ولی زمانی که این بازیکن آرسنال استارت زد و وارد محوطه شش قدم شد وان‌بیساکا او را تعقیب نکرد تا انکتیا با خیالی راحت ضربه سر زده و دروازه دخیا را باز کند.

روی کین در انتقاد شدید خود از این مدافع یونایتد گفت:" این کارها مرد می‌خواهد. در این لحظات بزرگ باید مردانه کار کرد. کارت را انجام بده و به سمت توپ یورش ببر".

1794237

گری نویل دیگر کارشناس شبکه اسکای که او هم ستاره سابق یونایتد است در این باره با روی کین موافق بود و گفت حتی وان‌بیساکا قبل از این صحنه توپ را از دست داد و باعث شد حمله آرسنال شکل بگیرد و گل تساوی به ثمر برسد.

دیدگاهها