کد خبر : 1866484 | 04 بهمن 1401 ساعت 11:13 | 16.1K بازدید | 2 دیدگاه

کپی کارت‌ها را می‌گذارند و پول نمی‌دهند!

ماجرای بدهی‌ سرسام‌آور تیم لیگ یکی به هتل‌ها

تیم خوشه طلایی ساوه به تعدادی از هتل‌ها در شهرهای مختلف بدهکار است و این موضوع صدای مدیران هتل‌ها را در آورده است.

ماجرای بدهی‌ سرسام‌آور تیم لیگ یکی به هتل‌ها

به گزارش "ورزش سه"، بحران‌های مالی تیم دسته اولی خوشه طلایی ساوه در روزهای گذشته بسیار خبرساز شده است. این مشکلات حتی باعث شد تا بازیکنان حاضر نشوند مقابل شمس آذر قزوین در هفته هجدهم به میدان بروند! مساله‌ای که احتمالا با رای کمیته انضباطی شکستی 3 بر صفر را به نماینده ساوه تحمیل خواهد کرد.

این باشگاه خصوصی زیر نظر حسین پرویزی اداره می‌شود و او در سال‌های گذشته همه هزینه‌های باشگاه را از جیب خود پرداخت کرده اما حالا به مشکل مالی خورده و توانایی اداره تیم به تنهایی را ندارد. از این رو پرویزی درخواست‌های مکرری برای کمک مسئولان استانی به خوشه طلایی داده که هیچ کدام به نتیجه نرسیده و اوضاع را به هم ریخته است.

مسائل پیش آمده برای خوشه طلایی اما فقط به بدهی به بازیکنان و کادر فنی و اجرایی خلاصه نمی‌شود. یکی از معضلات اصلی این تیم بدهی به برخی هتل‌ها است. هتل هایی که میزبان اعضای تیم خوشه طلایی در ماه‌های گذشته بوده‌اند، خدماتی را به بازیکنان و کادر فنی این تیم ارائه کردند اما پول آن‌ها پرداخت نشده است.

1794647

یکی از این هتل‌ها در شهر قم قرار دارد. خوشه طلایی با توجه به اینکه نمی‌تواند در شهر ساوه میزبان باشد، بازی‌های خود را در قم یا شهرهای دیگر برگزار می‌کند. از این‌ رو اعضای تیم خوشه طلایی اواسط دی ماه به مدت 5 شب در یکی از هتل‌های قم اقامت یافتند. بر اساس ادعای مسئولان هتل قصر نادری قم در این مدت حدود 155 میلیون تومان بدهی باشگاه خوشه طلایی شده که مدیران این تیم از پرداخت پول خودداری کرده‌اند. جالب اینکه مسئولان هتل مدعی هستند کارت بازی بازیکنانی که در اختیار پذیرش قرار گرفته جعلی است و به همین خاطر قدرتی برای دریافت پول ندارند!

ظاهرا بدهی به هتل‌های و مراکز اقامتی فقط به این هتل خلاصه نمی‌شود و خوشه طلایی به برخی هتل‌های دیگر هم در برخی شهرها بدهکار است.

برای پیگیری این موضوع با حسین پرویزی مالک باشگاه خوشه طلایی تماس گرفتیم. او به خبرنگار ما گفت: «من تعجب می‌کنم که می‌گویند کارت بازیکنان جعلی بوده است. جعل با کپی فرق دارد! ما کپی کارت‌ها را در اختیار هتل گذاشتیم اما در عجبم که چرا مسئولان هتل این موضوع را به رسانه‌‌ها کشانده‌اند! ما که همه جا گفته‌ایم پول نداریم و همه می‌دانند مشکل داریم. این کارها چه معنایی دارد؟ جز این است که می‌خواهند آبروی ما را ببرند؟»

1794648

مالک خوشه طلایی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد:‌ «ما که اگر پول داشتیم در مسابقه قبلی حاضر می‌شدیم! 8 سال این تیم را تنهایی اداره کردم و به اینجا رساندم. کار هرکسی نیست، تیمم حتی جزو مدعیان هم بوده است. هتل‌ها صدقه سری تیم‌ها پول در می‌آورند و اگر ما نباشیم به ما مشکل می‌خورند. یک نفر بیاید این تیم را یک ماه تنهایی بچرخاند، ببینم می‌تواند؟! چرا یک نفر یقه مسئولان را نگرفت که بگوید از این تیم حمایت کنند. من زندگی‌ام را گذاشتم و هیچ وقت آویزان فوتبال نبودم. همیشه تیمم منشا خیر بوده و بازیکنان زیادی از تیم ما به لیگ برتر رفته‌اند. حالا این رفتارها با من درست است؟»

پرویزی در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: «من قبول دارم که این‌ها طلبکار هستند، اما بدهی‌شان را می‌گیرند. دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارم. من زندگی‌ام را بفروشم به کسی مدیون نمی‌شوم. سه سال است بیرون از خانه میزبانی می‌کنم و این مساله هزینه‌ها را چند برابر می‌کند. در کنار این اعصابمان هم خرد می‌شود. همین مدیر هتل یکبار با من تماس نگرفته که پولش را طلب کند. این‌ها نقشه دارند که آبروی ما را ببرند. الان هم بیایند ثابت کنند که ما کارت بازیکنان را جعل کرده‌ایم!»

مالک خوشه طلایی اضافه کرد:‌ «ما بدهی‌مان را صاف می‌کنیم اما باید کمک شود. این تیم نیاز به حمایت دارد، من دیگر با این شرایط اقتصادی سخت، تنهایی نمی‌توانم. باید مسئولان استانی وسط بیایند و قول‌هایی که داده اند را عملی کنند.»

دیدگاهها