کد خبر : 1866496 | 04 بهمن 1401 ساعت 12:09 | 24.3K بازدید | 9 دیدگاه

صدرنشینی الدحیل، السد کجاست! (عکس)

مدافع عنوان قهرمانی قطر وضعیت نامناسبی در لیگ ستارگان قطر دارد.

صدرنشینی الدحیل، السد کجاست! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم الدحیل در دیداری که عصر دیروز در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه برگزار شد، با دو گل بدون پاسخ میشل اولونگا به پیروزی مهمی برابر الشمال دست یافت. در یازدهمین هفته لیگ ستارگان گل‌های این دیدار را میشل اولونگا در دقایق 61 و 68 به ثمر رساند و با این پیروزی الدحیل به 23 امتیاز رسید تا جایگاه خود در قله لیگ را مستحکم کند و بالاتر از العربی بایستد.

الدحیل از ابتدا بر روند بازی مسلط بود و سعی کرد حملات خود را انجام دهد تا به دروازه الشمال برسد. تیمی که با فشرده‌سازی خطوط و بسته شدن فضاها دفاعی بازی کرد. در دقیقه 40 الدحیل یک گل به ثمر رساند که خالد النبیت داور مسابقه به دلیل آفساید، گل معز علی را با کمک به تکنولوژی ویدئویی مردود کرد.

1794662
هرنان کرسپو سرمربی الدحیل امیدوار است با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ ستارگان برسد.

با این دو گل متوالی از اولونگا باعث شد تا الدحیل به صدر جدول بازگردد. این تیم در حالی با یک امتیاز بیشتر نسبت به العربی صدرنشین شد که این تیم در دیدار هم‌زمان 2-0 به السد باخت. نکته کنایه آمیز اینکه السد، مدافع عنوان قهرمانی، جایگاه پنجم جدول را به خود اختصاص داده است.

این در شرایطی است که دو تیم مشهور لیگ قطر، الریان و ام صلال در قعر جدول قرار دارند و ممکن است با ادامه این روند به لیگ یک قطر سقوط کنند.

روز گذشته همچنین الاهلی با حضور شجاع و کنعانی به مصاف المرخیه رفت و رودرروی این تیم قرار گرفت که در نهایت بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید تا این تیم در جایگاه چهارم قرار بگیرد.

امشب همچنین الغرافه از ساعت 19:30 به مصاف الریان خواهد رفت و دو بازی دیگر نیز برگزار خواهد شد.

1794667
جدول لیگ ستارگان قطر با صدرنشینی الدحیل

دیدگاهها