کد خبر : 1866827 | 06 بهمن 1401 ساعت 11:02 | 7.5K بازدید | 0 دیدگاه

دوئل برای رسیدن به پلی‌آف؛

حساسیت در نقطه اوج: 9 تیم و فقط 5 سهمیه

در هفته های آینده لیگ برتر والیبال حساسیت برای کسب سهمیه پلی‌آف به اوج خود خواهد رسید.

حساسیت در نقطه اوج: 9 تیم و فقط 5 سهمیه

به گزارش "ورزش سه"، هفته بیست‌ویکم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه پنجم بهمن) با هفت دیدار در شهرهای گرگان، گنبد، تهران، اردکان، سیرجان، رامسر و مریوان پیگیری ‌شد.

تیم‌های پاس گرگان، پیکان تهران، شهداب یزد، نیان الکترونیک خراسان، شهرداری گنبد، هورسان رامسر و مس رفسنجان در دیدارهای این هفته مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

در پایان این هفته تیم‌های شهداب یزد و پیکان تهران نیز سهمیه حضور در مرحله پلی‌آف را به دست آوردند تا با تیم لبنیات هراز آمل که در هفته بیستم، سهمیه خود را قطعی کرده بود، در مجموع سه تیم مشخص شده مرحله یک چهارم نهایی باشند.

از سوی دیگر با توجه به این‌که دو تیم مس رفسنجان و سایپا تهران دیگر امیدی برای صعود به جمع هشت تیم برتر ندارند، 9 تیم دیگر در پنج هفته باقی مانده برای پنج سهمیه مرحله پلی‌آف تلاش خواهند کرد.

یکی از چالش‌های مسابقات امسال برای تیم‌های پایین جدولی، تلاش‌ آن‌ها برای کسب رتبه‌های نهم و دهم است، زیرا تیم‌های یازدهم تا چهاردهم جدول باید در پلی‌آف انتهای جدولی برای تعیین دو تیم صعود کننده به دست یک شرکت کنند و این موضوع رقابت‌ شش تیم انتهای جدول را با بیشتر کرده است.

دیدگاهها