کد خبر : 1867064 | 07 بهمن 1401 ساعت 18:21 | 23.8K بازدید | 21 دیدگاه

ستاره لیگ: تا ۲۰۲۵ در تبریز هستم

ریکاردو آلوز امروز نمایشی از یک فوتبالیست تمام عیار را در بازی تراکتور _ ذوب آهن به نمایش گذاشت.

ستاره لیگ: تا ۲۰۲۵ در تبریز هستم

به گزارش “ورزش سه”، آلوز که در آخرین روز پنجره زمستانی قرارداد خود را با تراکتور به مدت سه فصل تمدید کرد، امروز با نمایشی ویژه یکی از بهترین‌های تیمش در پیروزی بزرگ تراکتور در اصفهان بود. 
او در پایان مسابقه مقابل خبرنگاران قرار گرفت و با خوشحالی از تمدید قراردادش با تراکتور صحبت کرد.
این گفت‌وگو را بخوانید:

خیلی خوشحالم که قراردادم را تا سال ۲۰۲۵ تمدید کردم. امیدوارم بتوانیم در کنار هم به‌ دستاوردهای بزرگی برسیم. من اینجا موندم تا با تراکتور به عنوان قهرمانی دست پیدا کنم و من می‌خواهم بهترین عملکرد خودم را برای کمک به تیم ارائه دهم. شرایط در این باشگاه در حال بهتر شدن است و من امیدوارم هواداران تراکتور نیز از ماندن من در این باشگاه خوشحال شده باشند و من از اینکه قرار است تا سال ۲۰۲۵ به کارم در اینجا ادامه دهم بسیار خوشحالم.

نظرت در مورد پاس گل هایی که ارسال کردی چیه؟

من دو تا پاس گل دادم، اما همان‌طور که همیشه گفتم‌ مهمترین موضوع کسب سه امتیاز، پیروز شدن و ارائه نمایشی خوب برای تیم است.

مسیر قهرمانی هنوز خیلی طولانی بوده و‌ هنوز زمان زیادی باقی مانده، پس ما بازی به بازی و مرحله به مرحله می‌توانیم در کنار هم دست به کارهای بزرگی بزنیم.

مصدومیت هم‌تیمی‌ات حسینی؟

من شنیدم که حال او بهتر شده، این پیروزی متعلق به او و خانواده‌اش است و من امیدوارم حسینی هر چه سریع‌تر ریکاوری کرده و  شرایط بازی و تمرین را پیدا کند.

دیدگاهها