کد خبر : 1867289 | 08 بهمن 1401 ساعت 16:46 | 1.2K بازدید | 0 دیدگاه

مصلایی‌پور: احقاق حق کشتی‌گیران مهم‌ترین چیز است

رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی گفت: ۶ دیدار مورد اعتراض هیأت استان‌ها در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی کشور مورد بررسی قرار گرفت.

مصلایی‌پور: احقاق حق کشتی‌گیران مهم‌ترین چیز است

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، محمد مصلایی‌پور در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی اظهار کرد: با توجه به اعتراض برخی از هیات‌های کشتی استان‌ها مبنی بر درخواست بازبینی مجدد ۶ کشتی رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور، کمیسیون داوران به همراه تنی چند از داوران بی‌طرف به اعتراض هیات‌های مربوطه رسیدگی کرد.
وی با قدردانی از داوران قضاوت‌کننده در این رقابت‌ها، اظهار کرد: ضمن خسته نباشید و خدا قوت بابت قضاوت عادلانه در این رقابت‌ها و با توجه به اینکه فدراسیون کشتی به دنبال احقاق حقوق کشتی‌گیران است، این ۶ دیدار به طور کامل و دقیق بررسی شد.
مصلایی پور افزود: دیدارهای فینال ۶۱ کیلوگرم داریوش حضرت‌قلی‌زاده و یاسین رضایی، فینال ۷۰ کیلوگرم مرتضی قیاسی و محمد بخشی، فینال ۷۴ کیلوگرم امیرحسین حسینی و حسین اباذری، فینال ۷۹ کیلوگرم مصطفی قیاسی و امیرحسین کاوسی، یک چهارم نهایی ۹۷ کیلوگرم دانیال شریعتی و مجتبی گلیج و همچنین دیدار مرحله یک چهارم نهایی ۱۲۵ کیلوگرم مهدی هاشمی و سالار حبیبی، به طور کامل بررسی شد که خوشبختانه در تمامی این مسابقات تغییری در جای برنده و بازنده حاصل نگردید.
رئیس کمیته داوران کشتی عنوان کرد: فدراسیون اعتراضات هیأت‌های کشتی استان‌ها در خصوص موضوع داوری را بلافاصله پس از پایان مسابقات بررسی خواهد کرد و نتایج آن را از طریق سایت رسمی فدراسیون اعلام می‌کند.

دیدگاهها