کد خبر : 1867293 | 08 بهمن 1401 ساعت 17:00 | 7.8K بازدید | 4 دیدگاه

حسین‌خانی امیدوار به پایان بدشانسی مقابل استقلال

سرمربی مس کرمان در روزی که تیمش شایسته کسب نتیجه بود، با پنالتی برابر پیکان تن به شکست داد تا اکنون خود را آماده جدال با استقلال کند.

حسین‌خانی امیدوار به پایان بدشانسی مقابل استقلال

به گزارش "ورزش سه"، بعد از برد روحیه‌بخش مقابل نفت مسجدسلیمان که تا حد زیادی شرایط نارنجی‌پوشان را در جدول رو به بهبود برد و از منطقه خطر فاصله داد، آنها امیدوار بودند در دیدار خارج از خانه برابر پیکان به نتیجه مناسبی دست یابند.

بازی دو تیم پیکان و مس کرمان در انقلاب کرج در شرایطی که پایاپای پیش می‌رفت، در نهایت با پنالتی‌ای که داور بازی اعلام کرد، به سود خودروسازان پایان یافت. این در حالی بود که مسی‌ها در دقایق پایانی بازی فرصت‌های مناسبی رو دروازه حریف شکل دادند و می‌توانستند به حداقل امتیاز دست یابند. آنها حتی در دقایق پایانی روی یک صحنه مشکوک معتقد به پنالتی هم بودند که داور آن را نادیده گرفت. اما شکل بازی مس کرمان، خصوصا در دقایقی که از حریف عقب افتاده بود، امیدواری زیادی را برای دستیابی به نتیجه مطلوب در آینده شکل داد.

1795949

فرزاد حسین‌خانی اکنون امیدوار است با حضور دیگر نفرات خارجی تیمش و بازیکنانی که جذب کرده، مس با قوای بهتری در ادامه مسابقات حاضر شود. آنها هفته آینده در دیداری حساس برابر استقلال به میدان خواهند رفت و باید دید از این جدال با چه نتیجه‌ای خارج خواهند شد. جایی که حسین‌خانی با انگیزه‌ای متفاوت برابر حریف حاضر خواهد شد و امیدوار است بدشانسی دست از سر تیمش بردارد و با حمایت هواداران یک نمایش دیدنی و جذاب را شکل دهد.

دیدگاهها