کد خبر : 1867721 | 10 بهمن 1401 ساعت 21:25 | 17.1K بازدید | 11 دیدگاه

هاروی الیوت:

وظیفه اصلاح لیورپول به عهده بازیکنان است

هاروی الیوت، ستاره لیورپول، بعد از حذف این تیم از جام حذفی و شکست مقابل لیورپول گفت قرمزها در مسیری اشتباه حرکت می‌کنند و بازگشت از این مسیر به عهده بازیکنان است.

وظیفه اصلاح لیورپول به عهده بازیکنان است

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول دیشب با جام حذفی انگلیس خداحافظی کرد و با شکست 2-1 مقابل برایتون امید خود را برای فتح این جام از دست داد.

قرمزهای آنفیلد این روزها در بدترین شرایط ممکن به سر می‌برند و شباهتی به لیورپول خطرناک فصل گذشته ندارند. هاروی الیوت، ستاره جوان لیورپول، که دیشب تنها گل تیمش را وارد دروازه برایتون کرد امروز در یک مصاحبه گفت وظیفه تصحیح مسیر اشتباهی که لیورپول در آن حرکت می‌کند به عهده او و هم‌تیمی‌هایش است.

1792682

الیوت در مصاحبه با سایت باشگاه لیورپول گفت:" تا اینجا فصل خیلی سختی بوده. در جلسه تمرینی بعد از بازی با برایتون و تمرینهایی که هفته آینده انجام می‌دهیم باید همه سعی و تلاش‌مان این باشد که وضعیت را تغییر بدهیم و سعی کنیم مسیر را اصلاح کنیم. در بازی بعدی با یک حریف سخت دیگر روبرو می‌شویم. باید خودمان را زیر ذره‌بین بگذاریم و از خودمان انتقاد کنیم ولی در عین حال باید دست به دست هم بدهیم و برای بیرون رفتن از این وضعیت بجنگیم.

علت اینکه فصل گذشته تیم موفقی بودیم این بود که می‌جنگیدیم و هرگز خسته نمی‌شدیم. تلاشهایی که در زمین می‌کردیم و اشتیاق و گرسنگی‌مان برای موفقیت و آرزویی که برای شاد کردن هواداران داشتیم. من شخصا خوشحالم که سرمربی و کادر فنی به من اعتماد دارند و در این بازی‌ها به میدان می‌روم. ما بازیکنان هم باید پاسخ این اعتماد را بدهیم و تیم را به مسیر درست برگردانیم".

دیدگاهها