کد خبر : 1867880 | 11 بهمن 1401 ساعت 18:50 | 15.1K بازدید | 7 دیدگاه

تصمیم دشوار پیش روی مورایس و دستیارانش؛

نیمکت‌نشینان مدعی علیه ثبات در سپاهان (عکس)

از هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر ژوزه مورایس با ترکیب ثابتی تیمش را راهی دیدارهای لیگ برتر کرده است.

نیمکت‌نشینان مدعی علیه ثبات در سپاهان (عکس)

به گزارش "ورزش‌سه"، تعطیلات 52 روزه لیگ برتر به دلیل برگزاری رقابت‌های جام جهانی فرصت خوبی برای مورایس بود تا بررسی همه جانبه‌ای روی تاکتیک‌های مورد نظر خود و همینطور نفرات مناسب برای اجرایی کردن این تاکتیک‌ها داشته باشد و پس از دیدار برابر ملوان در تمامی بازی‌های لیگ برتر شاهد انتخاب ترکیبی ثابت از سوی سرمربی پرتغالی سپاهان بوده‌ایم.
رناتو داسیلویرا و الویس کامسوبا دو بازیکنی بودند که در مصاف هفته دوازدهم برابر ملوان در ترکیب ثابت قرار داشتند، ولی پس از این مسابقه تاکنون که در آستانه برگزاری هفته هجدهم مسابقات هستیم، ترکیب ابتدایی زیر از سوی مورایس انتخاب شده است: 
پیام نیازمند – میلاد زکی‌پور، نیلسون جونیور، محمد دانشگر، رامین رضائیان، مسعود ریگی، محمد کریمی، فرشاد احمدزاده، محمد علی‌نژاد و شهریار مغانلو.
این ترکیب در حالی جای خود را در تفکرات مورایس باز کرده که در هر مسابقه امکان جابجایی چند بازیکن وجود دارد، ولی طی هفته‌های اخیر کادر فنی پرتغالی سپاهان ترجیح داده، ثبات ایجاد شده را تداوم ببخشد.
با این حال یاسین سلمانی و فرناندز نفراتی هستند که ممکن است در دیدار برابر گل‌گهر آرایش سه نفره خط میانی سپاهان را دچار تغییر و تحول کنند و در پست وینگر نیز الویس کامسوبا در انتظار یک فرصت دیگر از سوی مورایس برای رسیدن به ترکیب اصلی است. همچنین کاتاتو هم دیگر رقیب احمدزاده و علی‌نژاد برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی به شمار می‌رود.
باید دید مورایس تا چه زمانی به 11 بازیکن اصلی خود طی دیدارهای هفته‌های اخیر دست نمی‌زند و سرانجام در چه مسابقه‌ای یکی از این نفرات جای خود را به بازیکن دیگری خواهد داد.

1797018
1797019

دیدگاهها