کد خبر : 1868479 | 15 بهمن 1401 ساعت 14:41 | 60.7K بازدید | 10 دیدگاه

در اولین غیبت پس از 18 هفته؛

دو مهاجم گزینه‌‌های مورایس برای جانشینی رامین

رامین رضائیان پس از هجده حضور پیاپی در ترکیب سپاهان به دلیل محرومیت نمی‌تواند تیمش را در مصاف برابر فولاد خوزستان همراهی کند.

دو مهاجم گزینه‌‌های مورایس برای جانشینی رامین

به گزارش "ورزش‌سه"، پیروزی 4 بر 1 برابر گل‌گهر اگرچه برای سپاهانی‌ها یک اتفاق بسیار خوشایند بود که آنها را صدرنشین جدول رده‌بندی هم کرد، اما آنها برای این سه امتیاز هزینه زیادی دادند و چهار بازیکن کلیدی این تیم به دلیل محرومیت فرصت حضور در هفته نوزدهم برابر فولاد خوزستان در ورزشگاه فولاد‌ آره‌نا را از دست دادند.
یکی از چهار محروم سپاهان در این مسابقه رامین رضائیان است که به دلیل 4 کارته شدن نمی‌تواند تیمش را در اهواز همراهی کند و این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که رضائیان در تمام 18 بازی گذشته سپاهان و همینطور تک دیدار جام حذفی یکی از مهره‌های همیشگی طلایی پوشان اصفهانی بوده و آمار خیره‌کننده‌ای هم به جا گذاشته است.
با این حال در روزی که رضائیان موفق شد پنجمین گل فصل خود را با یک ضربه ایستگاهی به ثمر برساند، چند ثانیه پیش از زدن این ضربه به دلیل عقب بردن توپ از داور کارت زرد گرفت تا یکی از دغدغه‌های مورایس برای آرایش تیمش در مقابل شاگردان نکونام را شکل بدهد.

1797636

انتظار می‌رفت در پنجره زمستانی کادر فنی سپاهان برای خرید یک بازیکن جانشین در پست دفاع راست اقدام کند، اما این اتفاق رخ نداد تا حالا که تنها مدافع راست تخصصی طلایی پوشان با محرومیت مواجه شده، کادر فنی از بازیکنی که تخصص بازی در این پست را ندارد، برابر فولاد به میدان بفرستد.
فرشاد احمدزاده و آریا یوسفی دو وینگر تهاجمی تیم فوتبال سپاهان هستند که به احتمال زیاد در این مسابقه با نظر نهایی مورایس در پست دفاع راست بازی خواهند کرد؛ دو بازیکن تهاجمی تیم که حالا باید در یک بازی سخت چالش جدیدی را تجربه کنند.

1798176

استفاده از احمدزاده در پست دفاع راست مقابل تیم سابقش، چالش‌های مورایس و کادرش را بیشتر هم خواهد کرد؛ چرا که آنها باید در روز غیبت امید نورافکن، به فکر دو جانشین در دو پست وینگر چپ و راست باشند؛ جایی که در دیدار برابر گل‌گهر به احمدزاده و نورافکن سپرده شده بود.
البته شاید کادر فنی پرتغالی سپاهان این روزها گزینه‌های دیگری را نیز برای پر کردن پست دفاع راست مورد بررسی قرار بدهد که درنهایت باید دید روز سه‌شنبه کدام بازیکن وظیفه خطیر بازی در این پست را در غیاب رضائیان عهده‌دار می‌شود.

1798177

دیدگاهها