کد خبر : 1868518 | 15 بهمن 1401 ساعت 17:30 | 20.7K بازدید | 4 دیدگاه

به دلیل اختلافات مالی بوسکتس یا اینتر میامی

هم‌تیمی شدن مسی و بوسکتس منتفی شد

موندو دپورتیوو امروز نوشت که سرخیو بوسکتس در مذاکراتش با اینتر میامی به نتیجه نرسیده و برخلاف قرار قبلی با مسی به این باشگاه نخواهد رفت.

هم‌تیمی شدن مسی و بوسکتس منتفی شد

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا که نتوانست در انتقالات زمستانی به دلیل مشکلات مالی بازیکنی جدید بخرد، این روزها روی تمدید قرارداد چند بازیکن خود از جمله سرجی روبرتو و سرخیو بوسکتس تمرکز کرده است. موضوع ثبت قرارداد رونالد آرائوخو و مارکوس آلونسو نیز دیگر دغدغه مدیران باشگاه است.

1798238

طبق ادعای موندو دپورتیوو، با توصیه ژاوی بارسلونا اصرار به حفظ بوسکتس دارد و در حال مذاکره با کاپیتان است تا از جدایی منصرف شده و قراردادش را تمدید کند. در حال حاضر به نظر می‌رسد تصمیم بوسکتس به جدایی باشد و گفته می‌شود او قصد دارد راهی اینتر میامی شود؛ باشگاه آمریکایی که احتمالا مقصد بعدی لیونل مسی نیز خواهد بود. موندو نوشته است که علی‌رغم شایعاتی مبنی بر انتقال بوسکتس به فوتبال عربستان و آمریکا، او در نهایت قراردادش را با بارسا تمدید خواهد کرد. 

1798239

دو ماه پیش شایعاتی در مورد اینکه بوسکتس و مسی با یکدیگر برای پیوستن به اینتر میامی صحبت کرده‌اند، منتشر شد ولی موندو دپورتیوو معتقد است این اتفاق به دلیل مسائل مالی رخ نخواهد داد و بوسکتس در گفت‌و‌گو با اینتر میامی به توافق مالی نرسیده است. امروز ژاوی نیز در مورد تمدید قرارداد بوسکتس گفت که تصمیم نهایی با خودش است و بسیار خوشحال خواهد شد اگر او ماندنی شود. باید دید در نهایت بوسکتس چه تصمیمی برای آینده‌اش خواهد گرفت.

دیدگاهها