کد خبر : 1868584 | 16 بهمن 1401 ساعت 04:30 | 6.1K بازدید | 4 دیدگاه

توصیه پزشکان لورکوزن به آلونسو

سرماخوردگی، دلیل غیبت آزمون

سردار آزمون در آخرین ساعات نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا در آستانه انتقال به مارسی در لوشامپیونا بود اما مسئولان بایر لورکوزن با درخواست باشگاه فرانسوی مخالفت کردند.

سرماخوردگی، دلیل غیبت آزمون

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایران ورزشی، مارسی حتی برای این انتقال حاضر بود مبلغی در حدود 10 میلیون یورو به حساب لورکوزن واریز کند اما انگار آلمانی‌ها عدد بیشتری را طلب کرده بودند. درنهایت هم با پایان مهلت نقل و انتقالات زمستانی، آزمون در لورکوزن ماند و باشگاه فرانسوی ویتینیا را از اسپورتینگ براگا خرید. مهاجمی که با مبلغ 32 میلیون یورو به مارسی منتقل شد.
با گذشت یک یا دو روز از پایان نقل و انتقالات، در اولین بازی از هفته نوزدهم رقابت‌های بوندس‌ لیگا بایرلورکوزن به مصاف آگزبورگ رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. در این مسابقه سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران در فهرست لورکوزن جایی نداشت. لورکوزن با قبول این شکست، 24امتیازی است و فعلاً در رده نهم جدول باقی مانده است.

1796836

درباره قرار نگرفتن نام سردار آزمون در فهرست لورکوزن حرف و حدیث‌های فراوانی وجود داشت. خیلی‌ها عدم انتقال به مارسی را دلیل این موضوع عنوان کردند، اما نکته واقعی این است که مهاجم ملی‌پوش ایرانی به‌دلیل بیماری نتوانست تیمش را در این بازی همراهی کند. سردار یک روز قبل از بازی با آگزبورگ به‌دلیل سرماخوردگی تمرین نکرد و ژابی آلونسو نیز به همین علت نام او را در لیست قرار نداد. این اتفاق بعد از صحبت آلونسو با کادر پزشکی لورکوزن رخ داد و این مربی اسپانیایی ترجیح داد در روزی که مهاجمی تخصصی روی نیمکت نداشت، نام آزمون را از لیست بازی با آگزبورگ خط بزند. در شرایطی که لورکوزن خود را آماده بازی با آگزبورگ می‌کرد، صفحه رسمی این باشگاه در اینستاگرام عکس‌هایی از سال قبل و لحظه ورود آزمون به لورکوزن منتشر کرد و نوشت: «یک سال قبل در چنین روزی آزمون پیراهن قرمز و مشکی لورکوزن را پوشید.» از انتقال آزمون به لورکوزن، حالا یک سال و دو روز می‌گذرد و او در این مدت تلاش کرده تا بازیکن مهمی برای تیمش باشد. بااین‌حال فرصت بازی در پست تخصصی هرگز به آزمون نرسیده و او معمولاً یک هافبک تهاجمی بوده و نه یک سانترفوروارد!

دیدگاهها