کد خبر : 1868722 | 16 بهمن 1401 ساعت 17:26 | 21.5K بازدید | 47 دیدگاه

خروجی این اتفاقات از دست رفتن صدر بوده است؛

پیروانی: پرسپولیس نیمکت آرامی دارد، مگر ...

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس پس از شرکت در جلسه کمیته انضباطی درباره اتفاقات ورزشگاه فولاد آره‌نا از دلیل دعوتش ابراز بی‌اطلاعی کرد.

پیروانی: پرسپولیس نیمکت آرامی دارد، مگر ...

به گزارش "ورزش‌سه"، افشین پیروانی سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از حضور در جلسه کمیته انضباطی پیرامون حواشی دیدار سرخپوشان مقابل فولاد خوزستان در اهواز با ابراز تعجب از اینکه چرا به جلسه دعوت شده، این‌طور حرف‌هایش را آغاز کرد: جلسه بازی پرسپولیس و فولاد بود. البته من متعجم که چرا دعوت شدم و در جلسه هم این را گفتم. گفتند به عنوان کسی که از نزدیک صحنه‌ها را دیده، شما را به جلسه دعوت کرده‌ایم. من هم توضیح دادم. صحنه‌هایی که من دیدم نسبت به تیم فولاد هیچ اعتراضی ندارم و آن‌ها از حق‌شان دفاع کردند. 
او سپس به موارد مورد اعتراض خودش پرداخت و افزود: مهم‌ترین اعتراضم اول از هر چیزی به داوری است. وقتی داور صحنه دو متری‌اش را نمی‌گیرد، مطمئنا اعتراضات شروع می‌شود. باز هم می‌گویم VAR را بهانه کرده‌اند. چند سال پیش اصلا VAR نبود و مطمئن باشید خیلی سخت بتوانند این تکنولوژی را بیاورند.
پیروانی با ناراحتی ادامه داد: ما امکانات اولیه را نداریم. خط‌کشی زمین را که می‌بینیم، چپ و راست است. امکانات اولیه را نداریم و چپ و راست می‌گویئم VAR! با این وضعیت VAR هم که بیاید با این قضاوت‌ها خروجی‌ای نخواهد داشت.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش باز هم درباره حضورش توضیح داد: باز هم عرض می‌کنم آمدن من برای دیدن دوستان بوده وگرنه که نه دلیلی داشته، نه مقصر یا متهم بوده‌ایم. خود من هم سوالم این است که چرا دعوت شدم. در نهایت امیدوارم طوری رقم بخورد که فوتبال نفع ببرد ولی با چیزی که من می‌بینم، با نیمکت‌هایی که می‌بینم، با قضاوت‌هایی که می‌بینم، باعث می‌شود پرسپولیس از صدر جدول پایین بیاید. یعنی خروجی این اتفاقات برای ما این بوده است. حالا اینکه به نفع یا ضرر چه تیمی می‌گیرند و قضاوت‌ها چطور بوده، شما خودتان استادید و می‌توانید قضاوت کنید.
او سپس در واکنش به این سوال که پس دلیل حضورش چه بوده، این‌طور پاسخ داد: گفتند می‌خواستیم شما را ببینیم وگرنه که ما کاری نکرده بودیم.
پیروانی سپس در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران که آیا این دعوت به این منظور نبوده که نیمکت تیم‌ها آرام‌تر شود، گفت: آرام‌ترین نیمکت را داریم. نیمکت آرامی شد مگر اینکه خلافش ثابت بشود. مگر اینکه به داور حمله بشود و قضاوت داور برعکس و جابه‌جا بشود و ما هم به خودمان اجازه می‌دهیم اعتراض کنیم. نفراتی روی نیمکت ما هستند که سابقه کاپیتانی تیم ملی را دارند و بازیکنان بزرگی هستند. مطمئن باشید خود من از جمله کسانی هستم که نظم و انضباط را سرلوحه کار خودم و نیمکت قرار می‌دهم. اجازه نمی‌دهم کسی به کسی بی‌احترامی کند ولی متاسفانه در چند وقت اخیر بی‌احترامی‌ها و اتفاقاتی دیدیم که اینجا جای گفتن ندارد.

دیدگاهها