کد خبر : 1868925 | 17 بهمن 1401 ساعت 19:58 | 60.2K بازدید | 14 دیدگاه

اتفاق عجیب در میلان: 8 بازیکن با تاتاروسانو دعوا کردند!

تصاویری که از دیدار دیشب اینتر و میلان منتشر شده، بگو مگوی چند نفر از بازیکنان روسونری با دروازه‌بان این تیم را نشان می‌دهد که با اعتراض هواداران روبرو شده است.

اتفاق عجیب در میلان: 8 بازیکن با تاتاروسانو دعوا کردند!

به گزارش "ورزش سه"، میلان دیشب در دربی دلامدونینا مقابل حریف همشهری‌اش اینتر با نتیجه 1-0 شکست خورد. امروز در بررسی بازی تصاویری منتشر شد که نشان می‌داد چندین بازیکن میلان در دقایق مختلف بازی به سراغ تاتاروسانو دروازه‌بان تیم‌شان رفته و با او بگو مگو می‌کنند.

1799049

میلان نیوز با بررسی این صحنه‌ها می‌گوید هشت نفر از بازیکنان میلان در دقایق مختلف مسابقه از سیپرین تاتاروسانو به دلیل تعلل او در خروج از دروازه و دفع سانترهای بازیکنان اینتر انتقاد می‌کنند.

این در حالی است که اکثر ناظران در ایتالیا از این گلر رومانیایی به عنوان یکی از بازیکنان خوب روسونری در بازی دیشب یاد می‌کنند. با اینحال یکی از ضعف‌های تاتاروسانو در بازی دیشب عملکرد ضعیف او در زمان ارسالهای اینتر بود که بارها برای تیمش مشکل‌ساز شد.

رسانه‌ها با بررسی دقیق فیلم مسابقه هشت بازیکنی که در دقایق مختلف بازی به سراغ تاتاروسانو رفته و با او بگو مگو کردند را مشخص کردند: الکسیس سلماکر، پی‌یر کالولو، سیمون کیائر، راده کرونیچ، مالیک تیاو، تئو هرناندز، براهیم دیاز و ساندرو تونالی.

1799047

هواداران میلان اما از این رفتار بازیکنان‌شان با تاتاروسانو ناراضی هستند. آنها اشاره می‌کنند که این گلر رومانیایی در دربی دیشب یک یا دو سیو درخشان و مهم داشت و به خاطر این مهارها بود که روسونری با نتیجه سنگین‌تری شکست نخورد.

1799048

دیدگاهها