کد خبر : 1869440 | 20 بهمن 1401 ساعت 09:19 | 21.2K بازدید | 18 دیدگاه

تن‌هاخ: ضعیف و غیرقابل قبول بودیم اما تسلیم نشدیم

اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، از عملکرد تیمش در دیدار برابر لیدز راضی نیست اما از روحیه جنگندگی بازیکنانش خوشحال است.

تن‌هاخ: ضعیف و غیرقابل قبول بودیم اما تسلیم نشدیم

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد شب گذشته در دیدار معوقه از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر انلگیس به مصاف لیدز یونایتد رفت و با تساوی 2-2 برابر این تیم متوقف شد. 
شیاطین سرخ نیمه اول را با شکست0-1 به رختکن رفتند و در فاصله سه دقیقه پس از شروع نیمه اول هم روی اشتباه و گل به خودی رافائل واران گل دوم را دریافت کردند اما دو گل مارکوس رشفورد و جیدون سانچو باعث شد که از شکست فرار کنند. 
تن‌هاخ پس از پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: «بسیار ضعیف و غیرقابل قبول بودیم، هرچند در نهایت برگشتیم اما شروع هیچ دیداری به این شکل قابل قبول نیست. اشتباهات بزرگی داشتیم، وقتی توپ را از دست دادیم نتوانستیم اصولی که داشتیم را دنبال کنیم و آن را سریع برگردانیم و این شرایط در نیمه دوم هم تکرار شد.»

1789276

او درباره دلیل ارائه این نمایش از تیمش گفت: «بازیکنان می‌دانند که این وضعیت باید تغییر کنند. ما نباید به حریف اجازه بدهیم که در زمین جلو بیاید. این درست نیست. ما باید تمام سعی‌مان را برای کنترل بازی بکنیم. نباید به بازیکنان لیدز اجازه می‌دادیم که میانه زمین را به راحتی در اختیار داشته باشند.»
سرمربی یونایتد همچنین به توانایی تیمش برای بازگشت به این بازی اشاره و اضافه کرد: «من در عین حال باید از بازیکنانم تقدیر کنم که توانستند شرایط را به سود خودشان تغییر دهند، تسلیم نشوند و بار دیگر به بازی برگردند. فکر می‌کنم فوتبال خوبی بازی کردیم، شانس‌های زیادی داشتیم و در نهایت توانستیم روی دو ضربه خوب و تماشایی دروازه حریف را باز کنیم.»

دیدگاهها