کد خبر : 1872677 | 07 اسفند 1401 ساعت 22:32 | 39.9K بازدید | 13 دیدگاه

شاگردان ادی هاو تاریخ‌ساز نشدند، اما تشویق شدند

حرکت باشکوه هواداران نیوکاسل بعد از باخت در فینال

هواداران تیم نیوکاسل در اقدامی جالب توجه، به تشویق دسته جمعی بازیکنان این تیم بعد از شکست در فینال امشب پرداختند.

حرکت باشکوه هواداران نیوکاسل بعد از باخت در فینال

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد با برتری 2-0 مقابل نیوکاسل موفق به فتح جام اتحادیه شد تا بعد از شش سال، طعم کسب جام را بچشد. این شکست، ناامیدی هزاران هوادار نیوکاسل را به همراه داشت که بعد از 24 سال انتظار، حضور در فینال را با جام به پایان نرساندند.

شاگردان ادی هاو به دنبال کسب اولین جام مهم خود بعد از سال 1969 در ورزشگاه ومبلی بودند، اما حریف شاگردان آماده تن هاخ نشدند. با این وجود، هواداران نیوکاسل در اقدامی جالب توجه بعد از پایان بازی تلاش اعضای تیم را ستوده و به احترامشان از جای خود برخاستند.

1806172

برای بسیاری از هواداران نیوکاسل حاضر در ورزشگاه، این فینال اولین فینال عمرشان بود. آن‌ها حسابی تیم‌شان را در طول بازی تشویق کردند و شاگردان هاو هم برای هدف هیجان‌انگیز و تغییر تاریخ حسابی جنگیدند. آن‌ها اما بدشانس بودند که گیر آماده‌ترین منچستر این چند سال اخیر افتادند و شانسی برای برد نداشتند.

هواداران نیوکاسل اما قدردان روحیه جنگنده و بازی خوب تیم‌شان در فینال بودند و بعد از به صدا در آمدن سوت پایان بازی، به صورت یکپارچه، پرچم‌های سیاه و سفیدی را که برای قهرمانی آماده کرده بودند را به اهتزاز درآورده و برای شاگردان هاو، دست و هورا کشیدند.

1806173

این حرکت هواداران نیوکاسل جو باشکوهی به ورزشگاه ومبلی داد و برای لحظاتی حتی جشن قهرمانی یونایتدی‌ها را نیز تحت‌الشعاع قرار داد. بازیکنان تیم نیوکاسل نیز در این لحظات با چهره‌هایی غمگین و گاهاً اشک‌آلود به ابراز احساسات هواداران پاسخ دادند.

1806174

دیدگاه‌ها