کد خبر : 1873238 | 10 اسفند 1401 ساعت 12:36 | 24.5K بازدید | 9 دیدگاه

حساب ویژه مرفاوی روی مهاجم تراکتور برابر قطر

مهاجم عضو تراکتور یکی از مهره‌هایی است که صمد مرفاوی روی درخشش او در مسابقات جام ملت‌ها حساب ویژه باز کرده است.

حساب ویژه مرفاوی روی مهاجم تراکتور برابر قطر

به گزارش "ورزش سه"، تیم جوانان ایران تحت هدایت صمد مرفاوی از امروز بازی‌های خود در جام ملت‌ها را استارت خواهد زد و در اولین گام برابر قطر مدعی قرار خواهد گرفت. قطر طی سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به برنامه ریزی روی رده پایه‌ها داشته و بزرگترین موفقیت آنها در این مسیر قهرمانی در جام ملت‌های دوره قبلی در رده بزرگسالان بوده است.

تیم ملی ایران که هدایت آن برعهده صمد مرفاوی است، در اولین گام از مسابقات جام ملت‌ها امروز باید برابر تیم قطر قرار گیرد و سرمربی اسبق استقلال امیدوار است یک اتفاق مهم را در این رده شکل دهد.

یکی از بازیکنانی که مرفاوی حساب ویژه‌ای روی او برای درخشش در این رقابت‌ها باز کرده، امیر ابراهیم زاده مهاجم جوان عضو تیم تراکتور تبریز است.

1807188

ابراهیم زاده که از قد و قامت و فیزیک مناسبی برخوردار است، طی ماه‌های اخیر بیشتر در اردوهای تیم پایه حضور داشته و فرصتی برای عرض اندام تحت نظر پاکو خمز سرمربی اسپانیایی این تیم نداشته اما مرفاوی که در دوره بازی‌اش یکی از مهاجمان کلاسیک و گلزن فوتبال ایران محسوب می‌شد، اعتماد ویژه‌ای به این مهاجم جوان و آینده‌دار دارد و باید دید در بازی امروز مقابل قطر قادر خواهد بود، سورپرایز ویژه‌ای داشته باشد یا خیر.

دیدگاهها