کد خبر : 1895127 | 20 اسفند 1401 ساعت 17:51 | 236.5K بازدید | 45 دیدگاه

لئاندرو پریرا زیر تیغ شدید انتقادات:

تکمیل فاجعه: حرکت باورنکردنی ستاره پرسپولیس!

لئاندرو پریرا، مهاجم جدید پرسپولیس، روزهای وحشتناک خود را با اخراج برابر سپاهان تکمیل کرد.

تکمیل فاجعه: حرکت باورنکردنی ستاره پرسپولیس!

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی غیرمنتظره یورگن لوکادیا در تاریخ 28 آذر و در شب دربی بود که پرسپولیس تقریبا دو ماه را بدون مهاجم نوک بازی کرده و البته در این مدت نتایج خوبی هم گرفت. شیخ دیاباته به ندرت شرایط بازی کردن داشته و مهدی عبدی نیز از روزهای اوج به دور بود تا یحیی گل محمدی در چند بازی متوالی بدون مهاجم تخصصی تیمش را به میدان بفرستد.

ویدئو: 274868

اما بعد از حدود دو ماه و مطرح شدن نام‌های فراوان بود که قرمزپوشان بالاخره موفق به جذب یک مهاجم جدید شده و با لئاندرو پریرا، بازیکن 31 ساله و برزیلی به توافق دست یافتند. علی‌رغم رزومه قابل قبول این بازیکن، دوران حضور لئاندرو پریرا در ترکیب پرسپولیس چندان خوب آغاز نشد و او اولین بار و در جریان شکست مقابل هوادار در تهران برای این تیم به میدان رفت.

در ادامه لئاندرو پریرا در دقایق پایانی بازی حذفی مقابل سپاهان یک فرصت تک به تک فوق العاده را از دست داده و البته خوش شانس بود که تیمش با برتری اصفهان را ترک کرد. روند ناکامی مهاجم جدید پرسپولیس در گلزنی ادامه یافت، اما باز هم یحیی گل محمدی این بازیکن را جلوتر از عیسی آل کثیر، مهدی عبدی و شیخ دیاباته در ترکیب ثابت بازی حساس در لیگ مقابل سپاهان قرار داد.

1830962
1830963
1830960
این اولین کارت زرد پریرا بود که بعد از چند اعتراض متوالی و به غیرحرفه ای ترین شکل ممکن نصیب این بازیکن شد.

لئاندرو پریرا در دقایق ابتدایی روی محمد کریمی مرتکب خطا شده و در ادامه به علت اعتراض شدید از پیام حیدری کارت زرد گرفت. این بازیکن به شکل عجیبی از ابتدای بازی به تصمیمات داور معترض بوده و رفتاری عصبی در زمین از خود نشان داد. اما در دقایق پایانی نیمه نخست بود که لئاندرو پریرا با یک تکل عجیب و خشن و البته کاملا بی مورد، میلاد زکی پور را متوقف کرد و دیگر به نظر می‌رسید پیام حیدری چاره ای جز اخراج این مهاجم باتجربه ندارد.

این بدترین اتفاق ممکن برای پرسپولیسی بود که دقایقی بعد پورعلی گنجی را نیز به علت آسیب دیدگی از دست داده بود. لئاندرو پریرا در حدود یک ماه اخیر و در جریان چند مرتبه حضور در ترکیب پرسپولیس، اصلا مهاجم قابل قبولی نشان نداده و حالا نیز با این اخراج بی مورد در این بازی حساس، کار قرمزپوشان برای کسب پیروزی و رسیدن به صدر جدول را بسیار دشوار کرد. با ادامه این روند، لئاندرو پریرا می تواند لقب بدترین خرید لیگ برتر را در پایان فصل از آن خود کند.

تصاویر: امیرحسین خیرخواه

1830969
پیام حیدری به خاطر این خطا چاره ای جز اخراج پریرا نداشت و او در اواخر نیمه اول تیمش را 10 نفره کرد
1830968
1830961
1830964
1830965
1830966
1830967
یک بازی دیگر نیز برای خرید جدید پرسپولیس تمام شد و هنوز پای پریرا به گلزنی باز نشده

دیدگاهها