کد خبر : 1897690 | 07 فروردين 1402 ساعت 10:32 | 23.7K بازدید | 4 دیدگاه

اشتباه بزرگ داور ایتالیایی: این بازی دو پایان داشت!

جوزپه موسرا، داور ایتالیایی، در یک بازی از سری C مرتکب اشتباهی بسیار عجیب شد.

اشتباه بزرگ داور ایتالیایی: این بازی دو پایان داشت!

به گزارش "ورزش سه"، جوزپه موسرا پس از اینکه متوجه شد زودتر از موعد سوت پایان بازی را زده است، با شروع مجدد آن، هواداران فوتبال ایتالیا را حیرت زده کرد.

ویچنزا روز یکشنبه در یکی از بازی های سری C میزبان آرزیگنانو والکیامپو بود. میهمان با وجود اخراج یکی از بازیکنانش 3-2 از ویچنزا پیش افتاده و در میان حملات پی در پی این تیم در تلاش برای حفظ نتیجه در دقایق پایانی بود.

1835940

در این لحظات پر استرس موسرا با وجود اینکه هنوز 60 ثانیه از زمان اضافه باقی مانده بود، به طور شگفت انگیزی سوت پایان بازی را به صدا درآورد تا بازیکنان ویچنزا با عصبانیت دور او جمع شوند.

اعضای آرزیگنانو بدون توجه به اعتراض میزبان و جو به وجود آمده به داخل زمین هجوم برده و جشن پیروزی خود را برگزار کردند. ثانیه هایی بعد اما وقتی که داور بازی متوجه اشتباهش شد دستان خود را روی صورتش گذاشته و ضمن عذرخواهی از بازیکنان میزبان تصمیم به ادامه بازی گرفت.

1835941

در میان تعجب و حیرت حاضرین داور همه افراد غیرمرتبط را از زمین خارج کرده و فرمان به شروع دوباره بازی داد. بازی با تصمیم موسرا برای حدود دو دقیقه ادامه یافت و بدون اینکه گلی رد و بدل شود این بار واقعا با سوت او به پایان رسید.

دیدگاهها