کد خبر : 1898002 | 09 فروردين 1402 ساعت 09:58 | 6.5K بازدید | 2 دیدگاه

خاطره خوش شماره ۱۰ رحمتی از این بازی

هافبک آلومینیوم اراک به‌دنبال تکرار درخشش مقابل مس کرمان است.

خاطره خوش شماره ۱۰ رحمتی از این بازی

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان سیدمهدی رحمتی، نخستین بازی سال ۱۴۰۲ لیگ برتر را پنج‌شنبه‌شب هفته جاری در ورزشگاه شهید باهنر کرمان مقابل تیم مس برگزار می‌کنند و در حالی مقابل این تیم قرار می‌گیرند که در مسابقه رفت با درخشش شماره ۱۰ ایرالکو موفق به کسب پیروزی دو بر صفر شدند.

محمود قائدرحمتی در بازی رفت آلومینیوم اراک مقابل مس کرمان در هفته نُهم لیگ برتر یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند و دیگر گل تیمش را با حرکت و پاس خود پایه‌گذاری کرد تا بتوانند سه امتیاز ارزشمند را در سومین پیروزی این فصل جشن بگیرند و به نیمه بالای جدول برسند.

قائدرحمتی که در کنار گل‌های سه امتیازی مقابل ملوان انزلی و مس کرمان، یک گل مهم هم در اسفندماه مقابل سپاهان و تیم سابق خود به ثمر رسانده و همچنین دو پاس گل در این فصل داده، امیدوار است باز هم در جدال با مس کرمان مؤثر ظاهر شود و بتواند در دومین تقابل این فصل با نارنجی‌پوشان گلزنی کند.

آلومینیوم در شرایطی مقابل مس کرمان قرار خواهد گرفت که برتری شاگردان رحمتی در این دیدار می‌تواند حضورشان در جایگاه هفتم جدول لیگ برتر را تثبیت کند و امیدهایشان برای قرار گرفتن در رده‌های بالاتر را افزایش بدهد.

1836565

دیدگاهها