کد خبر : 1898108 | 09 فروردين 1402 ساعت 19:29 | 22.4K بازدید | 2 دیدگاه

شیلی - پاراگوئه: بازی دوستانه‌ای که چندان دوستانه نبود!

دیدار دوستانه بین شیلی و پاراگوئه به بازی‌ای پربرخورد و پرتنش تبدیل شد که با اخراج سه بازیکن همراه بود و با گلی عجیب و غریب در وقت‌های تلف‌شده با نتیجه 3-2 به سود شیلی به پایان رسید.

شیلی - پاراگوئه: بازی دوستانه‌ای که چندان دوستانه نبود!

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دوستانه شیلی و پاراگوئه که امروز صبح به وقت ایران در سانتیاگو، پایتخت شیلی، برگزار شد یکی از آخرین دیدارهای دوستانه ملی در فیفادی ماه مارس بود.

دیدار دوستانه‌ای که شباهت چندانی به یک مسابقه دوستانه نداشت. شیلی و پاراگوئه در ورزشگاه پر از تماشاچی استادیو مونومنتال داوید آریانو جدالی پربرخورد و پرتنش را به نمایش گذاشتند که با اخراج دو بازیکن پاراگوئه و یک بازیکن شیلی همراه بود.

1836776

شیلی میزبان اولین گل بازی را در نیمه اول به ثمر رساند. پائولو دیاز، دفاع وسط باشگاه ریورپلاته، در دقیقه 26 پاس مارسلینو نونز، هافبک نوریچ، را به گل اول شیلی تبدیل کرد تا شاگردان ادواردو بریزو از حریف پیش بیفتند.

هفت دقیقه بعد اما پاراگوئه با گل ماتیاس روخاس، مدافع ریورپلاته، کار را به تساوی کشاند. پاراگوئه که در این دقایق بهتر کار می‌کرد در دقیقه 35 توسط گابریل آوالوس، مهاجم آرژانتینوس جونیورز، بازگشت خود در این بازی را کامل کرده و از شیلی میزبان پیش افتاد.

1836772

نیمه اول با برتری پاراگوئه به پایان رسید. شیلی با حضور پرتعداد تماشاچیان خودی در نیمه دوم تلاش زیادی کرد تا عقب‌افتادگی را جبران کند و در دقیقه 75 توسط الکسیس سانچس، مهاجم کارکشته خود، که در حال حاضر بازیکن مارسی فرانسه است گل دوم را به ثمر رساند و کار را به تساوی کشاند.

1836773
1836774

بازی که از ابتدا با برخوردهای فیزیکی پرتعداد بازیکنان دو تیم همراه بود از این دقیقه پرتنش‌تر ادامه پیدا کرد و در ادامه تنها در عرض 4 دقیقه با اخراج سه بازیکن دو تیم همراه شد.  

1836775

اولین اخراجی دو تیم پائولو دیاز از شیلی بود که در دقیقه 81 با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بیرون رفت. رومن سوسا از پاراگوئه هم تنها چند ثانیه بعد به‌دلیل حرکت خشن از بازی اخراج شد. در دقیقه 85 گی‌یرمو باروس از پاراگوئه به سومین بازیکن اخراجی این مسابقه تبدیل شد.

1836777

اما درحالی‌که وقت‌های قانونی پایان یافته و سه دقیقه از وقت‌های تلف‌شده هم می‌گذشت، سومین گل شیلی روی یک اتفاق عجیب به ثمر رسید. شیلیایی‌ها صاحب کرنر شدند و به‌سرعت بازی را از روی نقطه کرنر سمت چپ دروازه پاراگوئه آغاز کردند. الکسیس سانچس که پشت ضربه کرنر ایستاد توپ را با سانتری نه چندان پرقدرت روی دروازه پاراگوئه ارسال کرد؛ اما آنتونی سیلوا، دروازه‌بان پاراگوئه، به عجیب‌ترین شکل ممکن درحالی‌که می‌خواست توپ را با دست‌هایش جمع کند، شاهد برخورد توپ به سینه‌اش و تغییر مسیر و وارد شدن این توپ به درون دروازه بود.

1836778

به این ترتیب بازی پربرخورد دو تیم با گل به خودی عجیب دروازه‌بان پاراگوئه با نتیجه 3-2 به سود شیلی به پایان رسید.

دیدگاهها