کد خبر : 1898199 | 10 فروردين 1402 ساعت 13:04 | 42K بازدید | 10 دیدگاه

بازار سیاه باورنکردنی بلیت قهرمانی آرسنال: 3 میلیارد!

قهرمانی احتمالی آرسنال بعد از حدود 20 سال باعث ایجاد یک بازار سیاه غیرقابل تصور برای بلیت بازی پایانی این تیم شده است.

بازار سیاه باورنکردنی بلیت قهرمانی آرسنال: 3 میلیارد!

به گزارش "ورزش سه"، بلیت‌های دیدار هفته آخر آرسنال با وولوز با قیمت‌های حیرت‌انگیزی در بازار موجود است. هواداران توپچی های لندن برای بالا بردن جام قهرمانی لیگ برتر در این دیدار لحظه شماری می‌کنند؛ دیداری که روز 7 خرداد برگزار خواهد شد.

شاگردان میکل آرتتا با 8 امتیاز بیشتر نسبت به منچسترسیتی در صدر جدول لیگ برتر انگلیس حضور دارند؛ آنها البته یک بازی بیشتر از شاگردان پپ گواردیولا انجام داده‌اند و احتمال کاهش فاصله به 5 امتیاز نیز وجود دارد.

آرسنال اگر بتواند این برتری را تا پایان حفظ کند به اولین قهرمانی لیگ برتر خود بعد از سال 2004 دست خواهد یافت.

در چنین شرایطی اوج هیجان را در نزد هواداران آرسنال شاهد هستیم. برخی از این هیجان کاذب سواستفاده کرده و بلیت بازی آخر این تیم را برای فروش مجدد گذاشته اند تا سود کلانی کسب کنند. هوادارانی که قصد خرید بلیت دسته دوم در بازار سیاه را دارند با مبالغی بسیار گزاف مواجه هستند.

1836951

روزنامه سان در مطلبی به این موضوع پرداخته و به یک مورد بسیار ویژه هم اشاره کرد که در نوع بسیار عجیب است. بلیت یک جفت صندلی در طبقه پایین ورزشگاه امارات به مبلغ سرسام آور 53 هزار پوند قیمت گذاری شده است. این در حالی است که معمولا گران ترین بلیت ورزشگاه 131 پوند قیمت دارد.

این قیمت‌های گزاف و البته قطعی نبودن قهرمانی آرسنال، به سوژه طنز هواداران دیگر تیم‌ها نیز تبدیل شده است. آنها به شوخی می‌گویند هواداران آرسنال در تلاش هستند تا با قیمت‌های بالا بلیت دوم شدن تیم شان را بخرند. یک هوادار سیتی هم در توئیتر خطاب به آرسنالی ها نوشته است: "این رقم را می‌خواهید برای تماشای قهرمانی سیتی از صفحه نمایش امارات پرداخت کنید؟"

1836950

دیدگاهها