کد خبر : 1898346 | 11 فروردين 1402 ساعت 13:27 | 149.2K بازدید | 13 دیدگاه

پیام تبریک بی‌سابقه رئیس فوتبال عربستان به ایران

با توجه به بهبود روابط سیاسی ایران با عربستان فدراسیون فوتبال عربستان پیامی را برای فدراسیون فوتبال ایران صادر کرد.

پیام تبریک بی‌سابقه رئیس فوتبال عربستان به ایران

به گزارش "ورزش سه"، قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام ملت‌های آسیا که با نتایج درخشان و با هدایت علی نادری به دست آمد، موجب شد که فدراسیون فوتبال عربستان پیامی را برای فدراسیون فوتبال ایران صادر کند.

در این پیام یاسر المسحل، رئیس فدراسیون فوتبال عربستان خطاب به مهدی تاج این چنین گفت: « دیدار با شما در کیگالی (رواندا) در کنگره فیفا بسیار خوشحال کننده بود. مایلم به شما و فدراسیونتان بابت قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا 2023 فوتبال ساحلی تبریک بگویم. این سومین عنوان قهرمانی تلاش، فداکاری و تعهد فدراسیون شما در توسعه فوتبال ساحلی را برجسته می‌کند. برای شما در جام جهانی فوتبال ساحلی آینده که در امارات متحده عربی برگزار می‌شود، آرزوی موفقیت داریم.»

1837309
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ارتباط نزدیکی با یاسر المسحل، همتای خود در فوتبال عربستان دارد و در این تصویر در کنار شیخ سلمان، رئیس ای‌اف‌سی دیده می‌شوند

گفته می‌شود با توجه به بهبود روابط سیاسی ایران و عربستان در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال 2023 تهران و ریاض به طور مشترک از بازی‌ها میزبانی خواهند کرد و دیگر کنفدراسیون فوتبال آسیا رأی به برگزاری بازی‌ها در کشور بی‌طرف یا متمرکز نخواهد داد، به خصوص که کرونا هم این روزها در آسیا همانند دیگر نقاط جهان کمرنگ شده است.

1837322

دیدگاهها