کد خبر : 1938644 | 30 اردیبهشت 1402 ساعت 13:17 | 42.4K بازدید | 20 دیدگاه

حضور سرمربی ذوب‌آهن در فدراسیون فوتبال

شکایت تارتار از الهامی، طلب دومیلیونی دروغ است!

سرمربی ذوب‌آهن از همتای خود در هوادار به خاطر اظهاراتش بعد از بازی پنجشنبه شب شکایت کرد.

شکایت تارتار از الهامی، طلب دومیلیونی دروغ است!

به گزارش "ورزش سه"، در پایان مسابقه ذوب‌آهن و هوادار در هفته پایانی لیگ برتر که با تساوی 3 بر 3 خاتمه یافت، ساکت الهامی سرمربی تیم تهرانی در نشست خبری جملاتی را درباره مهدی تارتار بر زبان آورد که باعث ناراحتی او شده است.

الهامی در نشست خبری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه تارتار در گذشته طی مصاحبه‌ای گفته بود برخی مربیان باید به روانپزشک مراجعه کند، گفت: «اگر کسی ناراحت شد، از او عذرخواهی می‌کنم. وقتی ذوب‌آهن گل می‌زد، تارتار مشتش را گره می‌کرد؛ این‌ها طبیعت فوتبال است. اگر مهدی تارتار ناراحت نمی‌شود، باید بگویم او از سال 1381 که دلار 120 تک تومان بود، دو میلیون تومان به من بدهکار است. من هم از روانشناسی وقت گرفتم و باید ماهی یک بار به روانشناسی بروم. تارتار این پول را بدهد تا به مطب روانشناس بروم. زشت است به کلانتری برویم. ممنون می‌شویم تارتار پول ما را بدهد.»

این صحبت‌های الهامی باعث ناراحتی مهدی تارتار شده و او بدون آنکه پاسخی به سرمربی هوادار بدهد، تصمیم به شکایت گرفته است. تارتار امروز با تنظیم نامه حقوقی ضمن حضور در فدراسیون فوتبال رسما از الهامی به مراجع قضایی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

مهدی تارتار ادعای الهامی درباره طلب مالی را کذب می‌داند و به همین خاطر قصد شکایت از ساکت را کرده است.

دیدگاه‌ها