کد خبر : 1939274 | 02 خرداد 1402 ساعت 10:05 | 6.7K بازدید | 1 دیدگاه

سعی می‌کنیم همه کارها را تا 20 مرداد انجام بدهیم

رئیس هیئت مازندران: وطنی به لیگ قهرمانان می‌‌رسد

رئیس هیئت فوتبال مازندران به غیبت نمایندگان فدراسیون در جشن قهرمانی پرسپولیس واکنش نشان داد.

رئیس هیئت مازندران: وطنی به لیگ قهرمانان می‌‌رسد

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته جشن قهرمانی لیگ برتر به میزبانی استان مازندران و در شرایطی خاص برگزار شد. عدم حضور نمایندگان فدراسیون فوتبال در استادیوم، تعجب بسیاری را برانگیخت و همچنین انتقاد پرسپولیسی‌ها را به دنبال داشت.

رحیم درزی خلردی رئیس هیئت فوتبال استان مازندران در این خصوص گفتگویی را با خبرنگار ما انجام داد و در این خصوص گفت: از قبل گفته بودند از فدراسیون کسی خواهد آمد اما ناگهان دیدیم که هیچکسی نیست و صلاح دیدند همان نفراتی که روی استیج بودند، مدال‌ها را بدهند.

او درباره جشن قهرمانی اظهار داشت: برگزاری بازی با همکاری ما بود. بچه‌های روابط عمومی دو روز قبل اینجا مستقر شدند و برای جشن بازی ما با آن‌ها همکاری کردیم. ما برگزار کننده بازی هستیم و با کمک سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، نماینده آن‌ها هستیم. شما باید این سوال را از سازمان لیگ و فدراسیون بپرسید. شاید هم عوامل برگزاری بازی به این نتیجه رسیدند که نیازی نیست کسی از فدراسیون بیاید.

رئیس هیئت مازندران در پاسخ به این سوال که آیا این رفتار را بی احترامی تلقی می‌کند و علتش را چه می‌داند، عنوان کرد: چند نفر از من پرسیدند اما این سوالی است که من جوابش را نمی‌دانم و باید از فدراسیون بپرسید. ما بی احترامی حساب نمی‌کنیم و اگر بودند بهتر می‌شد، حتما کاری برایشان پیش آمده بود.

1877063

خلردی در مورد رابطه‌اش با مهدی تاج گفت: ما با هرکسی که رییس باشد ارتباط خوبی داریم، ما فوق ماست و پروتکل است. همکاری لازم را با آقای تاج داریم و مشکلی وجود ندارد.

او راجع به شرایط برگزاری بازی و اعتراض نساجی به حضور تماشاگران اضافه پرسپولیس گفت: ببینید تعداد تماشاگری که ما مشخص کردیم، گفتیم شش هزار تماشاگر باشد. ۵۴۰۰ صندلی برای نساجی و ۶۰۰ پرسپولیس. بعد گفتند اگر تماشاگران نساجی نیامدند و ورزشگاه خالی ماند، هدایت شوند به استادیوم.

وی افزود: ورزشگاه وطنی استاندارد روز نیست اما با همتی که مدیران وقت انجام دادند، ورزشگاه را سروشکل دادند که بازی اینجا برگزار شود.

رئیس هیئت مازندران در پاسخ به این سوال که چرا تنها شش هزار بلیت فروشی انجام شد؟ اظهار داشت: شورای تأمین اجازه نداد ما بیشتر از شش هزار بلیت بفروشیم. ما حتی اطلاع رسانی کردیم که افراد بدون بلیت به ورزشگاه نیایند اما به هر حال این اشتیاق در مردم وجود دارد. در نهایت هم نیروها صلاح دیدند افراد بدون بلیت به ورزشگاه بیایند.

1876698

خلردی درباره آمادگی ورزشگاه وطنی برای لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: لیگ قهرمانان آسیا چند مشکل برای استادیوم نساجی دارد. ما با استاندار جلسه مهمی داشتیم و استاندار به معاونانش دستور دادند که نواقص را برطرف کنند. اسکوربورد، جایگاه ویژه، جایگاه خبرنگاران و نواقص کوچک مثل سرویس‌ها. یکی از این نواقص که در قسمت شمالی بود، برای بازی پرسپولیس حل شد و الان فقط باید عریضتر شود.

او در مورد زمان بازرسی از ورزشگاه وطنی گفت: قرار است ۲۰ مرداد نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا بیایند.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات برطرف خواهد شد؟ عنوان کرد: من به نظرم مشکلات حل می‌شود چون کار سختی نیست. شما نمی‌خواهید که ورزشگاه بسازید، می‌خواهید ترمیم کنید. مثلا نساجی قسمت وی ای پی را قبول کرده که خودش بسازد. حالا ممکن است ایرادات را برطرف کنیم، ای اف سی ایرادات دیگری بگیرد.

دیدگاهها