کد خبر : 1939717 | 03 خرداد 1402 ساعت 23:54 | 96.7K بازدید | 62 دیدگاه

ستاره سابق لیگ ایران کفش‌هایش را آویخت

فلاویو لوپز، ستاره سابق تراکتور، کفش‌هایش را آویخت و از فوتبال خداحافظی کرد.

ستاره سابق لیگ ایران کفش‌هایش را آویخت

به گزارش "ورزش سه"، هفته سی و سوم لیگ فوتبال لهستان در حالی برگزار شد که در دیداری حساس تیم لژیا گدانسک به مصاف لژیا ورشو رفت. این بازی آخرین حضور اسطوره تیم گدانسک در ورزشگاه خانگی این تیم بود.

صحبت از فلاویو لوپز است؛ ستاره پرتغالی و سابق تیم تراکتور که دو فصل در لیگ برتر خلیج فارس به میدان رفت و در قامت یک ستاره برای تراکتور درخشید اما در اوج، تبریز را به مقصد ورشو ترک کرد.

1879362

او دو فصل برای اشلانسک ورشو که فرشاد احمدزاده نیز یک فصل در آن حضور داشت، به میدان رفت و سپس در سال ۲۰۱۶ به لژیا گدانسک پیوست و با حدود ۳۰۰ بازی برای این تیم به بازنشستگی رسید.

1879361

فلاویو در حالی به عنوان فوتبالیست ۳۸ ساله تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفت که حالا در قامت یک اسطوره برای تیم لژیا شناخته می‌شود و این باشگاه نیز برای خداحافظی او سنگ تمام گذاشت و نامش را در موزه باشگاه قرار داد.

نکته جالب اینکه آخرین بازی او با قضاوت سیمون مارسینیاک، داور فینال جام جهانی، به انجام رسید و او در پایان بازی با این داور مشهور برخوردی صمیمانه داشت.

1879363

لوپز یکی از چهره‌های محبوب فوتبال تبریز است که ۲۱ گل هم برای تراکتور به ثمر رسانده تا جزء بهترین بازیکنان خارجی تاریخ لیگ برتر خلیج فارس نیز باشد.

دیدگاه‌ها