کد خبر : 1939851 | 04 خرداد 1402 ساعت 16:34 | 33.7K بازدید | 6 دیدگاه

یک شهر عاشق منتظر مازیار زارع

اسطوره فوتبال انزلی بابت اتفاقاتی که طی فصل در مسیر اهداف آنها شکل گرفته، دلگیر است و پایان همکاری خود با ملوان را اعلام کرده است.

یک شهر عاشق منتظر مازیار زارع

به گزارش “ورزش سه”، هواداران فوتبال ملوان بعد از سال‌ها حسرت با شکل‌گیری زوج مازیار زارع و پژمان نوری که روزگاری نه چندان دور‌ در زمین فوتبال برای آنها گل می‌کاشتند، به رؤیای بازگشت به لیگ برتر دست یافتند.

پژمان به عنوان مدیرعامل و مازیار زارع به عنوان سرمربی بعد از حضور کوتاه مدت در این تیم، تمام چارت آن را حرفه‌ای و در مسیر صعود قرار دادند و آنها در دومین فصل موفق به جشن قهرمانی و بازگشت به لیگ برتر شدند.

با این حال همان مشکل همیشگی در فوتبال گیلان و بی‌توجهی مدیران به ورزش، آنها را بارها تا مرز سکته و نگرانی بابت سقوط پیش برد و در این مسیر تنها رفیق‌شان بود که در نقش حامی مالی نیز نیازهای تیم را تا حد امکان فراهم ساخت. ملوان به هر سختی بود در لیگ ماند اما اسطوره‌های باشگاه به خوبی می‌دانند که این شرایط پایدار نخواهد ماند و در صورتی که حمایت مدنظر صورت نگیرد، اتفاقی تلخ در فصل جدید انتظار آنها را خواهد کشید.

1879610

زارع خیلی زود از پایان همکاری خود به واسطه خلف وعده و البته بی‌توجهی مسئولان خبر داد و با سوت پایان لیگ بیست و دوم از نیمکت ملوان کنار رفت. با این حال این روزها و در تعطیلی لیگ تمام نگاه هواداران این تیم و صیادان بعد از بازگشت از دریا به خبری خوشحال کننده حول ملوان است. آنها نمی‌خواهند زوج طلایی‌شان از هم بپاشد و آن را نابودی دوباره ملوان و بازگشتی تلخ عنوان می‌کنند. باید دید مدیران انزلی که در آستانه انتخابات بیش از گذشته به تب و تاب افتاده‌اند، هم مسیر ورزشی با اسطوره‌های ملوان و هواداران این تیم در تلاش برای حضوری موفق از این تیم در لیگ آینده خواهند بود یا اتفاقی تلخ‌تر‌ از بازگشت ملوانان از دریا بدون صید و دست خالی، در انتظار قوی سپید است.

دیدگاهها