کد خبر : 1939889 | 04 خرداد 1402 ساعت 19:44 | 34.1K بازدید | 10 دیدگاه

رودریگو در برنابئو: اسطوره‌ای در حال تولد است

رودریگو، ستاره برزیلی رئال مادرید، در این فصل از نظر آمار گلزنی جهشی بزرگ داشته و رکورد قبلی خود را نزدیک به دو برابر کرده است.

رودریگو در برنابئو: اسطوره‌ای در حال تولد است

به گزارش "ورزش سه"، رودریگو دیشب در دیدار رئال مادرید با رایو وایه‌کانو با گلی تماشایی که در دقیقه 89 به ثمر رساند سه امتیاز را به تیمش هدیه داد. در غیاب وینیسیوس او بود که وظیفه حرکت دائمی و جابجایی در طول را برای غافلگیری خط دفاعی وایه‌کانو را به عهده داشت. ستاره برزیلی در طول مسابقه هر چه برای گلزنی تلاش کرد موفق نشد تا اینکه در واپسین دقیقه با شوتی تماشایی پیروزی را برای رئال ممکن کرد.

1879695

این جدیدترین درخشش رودریگو برای رئال در یک فصل درخشان برای این بازیکن جوان برزیلی بود. شکی نیست که رودریگو به سرعت در مسیر تبدیل شدن به یکی از ستاره‌های بزرگ سفیدپوشان حرکت می‌کند. نگاهی به آمار رودریگو نشان‌دهنده جهش بلندی است که او موفق به انجامش شده است.

جهش خارق‌العاده آمار گلزنی رودریگو در این فصل
گل دیشب به رایو وایه‌کانو هفدهمین گل رودریگو در این فصل بود. ستاره برزیلی اگر یک گل دیگر به ثمر برساند رکوردش را دو برابر رکورد فصل قبل (9 گل) خواهد کرد. جالب اینجاست که رکورد فصل قبل رودریگو بهترین رکورد گلزنی او به عنوان بازیکن رئال مادرید بود. تا اینکه فصل جدید از راه رسید تا رودریگو درخششی استثنایی داشته باشد.

1879696
آمار درخشان رودریگو در فصل جاری لالیگا (او در این لیگ 7 گل به ثمر رسانده، ولی کل گل‌های او برای رئال در رقابت‌های مختلف به عدد 17 می‌رسد.)

رودریگو در فصل 20-2019 هفت گل به ثمر رساند، فصل بعد او تنها موفق به زدن دو گل شد و فصل گذشته گل‌های او به عدد 9 رسید. ستاره برزیلی در این فصل تا اینجا به رکورد 17 گل زده رسیده و حتی اگر دیگر گلی نزند، با این آمار سومین گلزن برتر فصل سفیدپوشان است. رودریگو تا رکورد این فصل وینیسیوس (23 گل) تنها 6 گل و با رکورد کریم بنزما، بهترین گلزن این فصل رئال (30 گل) 13 گل فاصله دارد.

دیدگاهها