کد خبر : 1939913 | 04 خرداد 1402 ساعت 21:33 | 49.5K بازدید | 7 دیدگاه

همه کار کردند، اما موفق نشدند؛

توضیح درویش درباره عکس بحث برانگیز

مدیرعامل پرسپولیس در مصاحبه پس از دیدار برابر هوادار و راهیابی سرخپوشان به فینال جام حذفی با سوالی درباره عکس جنجالی روزهای اخیر مواجه شد.

توضیح درویش درباره عکس بحث برانگیز

به گزارش "ورزش‌سه"، پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، مدیرعامل پرسپولیس جلسه‌ای را با کارکنان باشگاه برگزار کرد، تا به نوعی از زحمات پرسنل ستادی باشگاه که دیده نمی‌شوند، تشکر کرده باشد.
این عکس اما خیلی زود حاشیه‌ساز شد و فضای مجازی را درنوردید. منتقدان معتقد بودند که جایگاهی که برای زنان در این عکس در نظر گرفته شده، مناسب نیست و آنها در اولویت قرار نداشته‌اند.

1879723
این عکسی بود که درویش در میان کارکنان باشگاه پرسپولیس پس از قهرمانی سرخپوشان گرفت، که البته بسیار جنجالی و حاشیه‌ساز شد.

این موضوعی بود که پس از دیدار پرسپولیس و هوادار از درویش پرسیده شد و او در این مورد با گلایه اینطور پاسخ داد:« *بعد از قهرمانی جلسه‌ای با کارکنان باشگاه گذاشتید که در عکس منتشر شده از این جلسه زنان شرایط خوبی نداشتند.
درویش- جمله خوبی را اشاره کردید. آخر ما کجا برویم بگوییم که این همه دشمنی برای چه؟ وقتی من به باشگاه رفتم پرسنل دوست داشتند با جام قهرمانی عکس داشته باشند. اگر این پیروزی و موفقیت به دست آمده، حاصل تلاش تک تک نیروهای باشگاه است. ما گفتیم از این دوستان تشکری داشته باشیم. این دوستان هرگز دیده نمی‌شوند. صحنه گل دیده می‌شود ولی این عزیزان نه. من گفتم یک عکس یادگاری بگیریم و از آنها تشکر کنیم. گفتیم اولویت با خانم‌ها و جلو باشند. نوع عکس اینطوری بود. گفتیم همه با هم باشیم. این همه زحمت و نتیجه خوب .. در یک خبری نقل شد که چند نفر از بازیکنان امید مدال نگرفتند. تو را به خدا این همه زحمت را نادیده نگیرید. کسی دلش نسوخته. می‌خواهند تلاش‌های باشگاه را خدشه‌دار کنند. دیدید در مجوز حرفه‌ای چه ایرانی‌هایی مشکل درست کردند. اصلا من می‌گویم با درویش و پرسپولیس خوب نیستید، اما با ایران که نباید بد باشید. این پرسپولیس ایران است و قرار است به آسیا برود. بروید باشگاه‌های عربستان و چین را دنبال کنید و ببینید چند تا از باشگاه‌هایشان دولتی هستند. آیا یک خبرنگار و یک هوادار چنین چیزی می‌گوید. می‌دانم باز امشب عده‌ای دمر می‌خوابند که چرا ما به فینال رفتیم. آقا خدا خواست که رفتیم و دست ما نبود. هر کاری کردند، دسیسه کردند و ... یکی می‌گفت به یک طلبکار که پرسپولیسی است گفته‌اند چرا نمی‌روی شکایت کنی تا این‌ها دستشان بسته شود. خب متاسفانه چنین فضایی است که مشکلاتی ایجاد می‌کند.»

دیدگاهها