کد خبر : 1941340 | 11 خرداد 1402 ساعت 11:44 | 10.4K بازدید | 1 دیدگاه

روزنامه‌های اسپانیا: سویا در آسمان هفتم

هفتمین قهرمانی سویا در لیگ اروپا عناوین اصلی روزنامه‌های امروز اسپانیا را به خود اختصاص داده است.

روزنامه‌های اسپانیا: سویا در آسمان هفتم

به گزارش "ورزش سه"، سویا در بازی فینال لیگ اروپا به مصاف رم رفت و در ضربات پنالتی موفق شد نماینده ایتالیا را شکست بدهد.
سویا که برای رسیدن به این مرحله یوونتوس را از پیش رو برداشته بود با گل به خودی جانلوکا مانچینی به تساوی 1-1 در وقت‌های معمولی و همچنین وقت‌های اضافه دست یافت تا در ضربات پنالتی قهرمانی را مسجل کند. روزنامه‌های امروز اسپانیا کسب موفقیت شاگردان خوزه لوییس مندیلیبار را تبریک گفتند:

1882241

روزنامه مارکا با تیتر "تبریک می‌گوییم، سویایی‌ها" این افتخار را به باشگاه اسپانیایی تبریک گفته است. این نشریه همچنین با مشخص کردن حروف VII در نام سویا، به هفتمین قهرمانی این تیم در لیگ اروپا اشاره کرده است.

1882243

تصویر بازیکنان سویا پس از بالای سر برده جام روی جلد این روزنامه به چشم می‌خورد و از تیتر "آسمان هفتم" استفاده شده است.

1882244

روزنامه موندودیپورتیوو تصویری از بوسه خسوس ناواس و ایوان راکتیچ روی جام چاپ کرده و تیتر "آسمان هفتم" را بکار برده که به هفتمین قهرمانی این باشگاه در لیگ اروپا اشاره دارد.

1882245

تیتر "همچنان قرمز" به وضعیت لیونل مسی برای بازگشت به بارسلونا روی جلد اسپورت اشاره دارد. این روزنامه می‌گوید در بین گزینه‌های ماندن در پاریس، پیوستن به اینترمیامی و الهلال عربستان، بارسا تنها 15 درصد شانس دارد که این بازیکن را جذب کند.
این نشریه قهرمانی سویا را تنها در تیتری کوچک در پایین صفحه انعکاس داده و نوشته که این تیم در ضربات پنالتی به قهرمانی رسیده است.

دیدگاهها