کد خبر : 1941910 | 14 خرداد 1402 ساعت 14:15 | 22.2K بازدید | 0 دیدگاه

عطایی: یک ماه نیم قبل قرار این بازی را گذاشتیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: فرانسه خیلی خوب بازی کرد و ما هم از ترکیب‌های مختلف استفاده کردیم.

عطایی: یک ماه نیم قبل قرار این بازی را گذاشتیم

به گزارش "ورزش سه"، لیگ ملت‌های والیبال سال 2023 در گروه مردان از 16 خردادماه آغاز می‌شود و یکم مرداد با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید و تیم ملی والیبال ایران که پنجمین حضور خود را در این رقابت‌ها تجربه خواهد کرد.

ملی‌پوشان والیبال ایران امروز(یکشنبه 14 خرداد) در دیداری تدارکاتی به مصاف فرانسه رفتند که در نهایت با توافق سرمرببان طرفین دیدار دو تیم با نتیجه دو بر دو به پایان رسید.

بهروز عطایی در پایان این دیدار تدارکاتی اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. با توجه به اینکه خیلی به رقابت‌های لیگ ملت‌ها نزدیک شده‌ایم، نیاز بود که آخرین مسابقه خود را هم با کیفیت خوبی انجام دهیم. فرانسه خیلی خوب بازی کرد و دو تیم سعی کردند کارهایی که در تمرینات انجام داده بودند را در زمین پیاده کنند.

وی با تاکید بر این که از ترکیب‌های مختلف در این دیدار دوستانه استفاده کرده است، تصریح کرد: در مجموع بازی خوبی انجام دادیم. در بعضی مهارت‌ها ضعف داشتیم که سعی می‌کنیم تا تمرینات قبل از بازی با ژاپن آن‌ها را برطرف کنیم. قطعا کار سختی مقابل ژاپن در خانه این تیم داریم و امیدوارم نمایش خوبی برابر این تیم ارائه دهیم.

عطایی در مورد رابطه خوب خود با آندره‌ جیانی تاکید کرد: در والیبال دنیا یک خانواده هستیم و ارتباط خوبی بین ما و سایر مربیان وجود دارد. یک ماه و نیم قبل با هم قرار گذاشتیم که قبل از لیگ ملت‌ها یک دیدار تدارکاتی داشته باشیم. امروز این بازی اتفاق افتاد و قطعا این ارتباط به نفع والیبال کشور خواهد بود. امیدوارم ارتباط مربیان ایرانی با سایر مربیان دنیا بیشتر شود تا از این موضوع به نفع ورزش و والیبال استفاده کنیم.

دیدگاهها