کد خبر : 1942073 | 15 خرداد 1402 ساعت 14:52 | 61.5K بازدید | 36 دیدگاه

تکذیب گمانه‌زنی‌ها، از آسیا حذف نشده‌ایم

استقلال و پافشاری روی یک موضع تکراری!

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد ماجرای حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا صحت ندارد.

استقلال و پافشاری روی یک موضع تکراری!

به گزارش "ورزش سه"، از مدت‌ها قبل که ماجرای دریافت نکردن مجوز حرفه‌ای توسط باشگاه استقلال به خاطر عدم تسویه حساب با طلبکاران خود در موعد مقرر پیش آمده، مدیران باشگاه استقلال بارها این مسئله را تکذیب کردند.

حالا در شرایطی که مدیران استقلال در تلاش هستند تا نظر کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای را برگردانند، سایت فوتی رنکینگ که اخبار فوتبال آسیا را به صورت اختصاصی پوشش می‌دهد، اعلام کرده که استقلال مجوز حرفه‌ای نگرفته و از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده است.

این سایت معمولا اخبار موثقی را از فوتبال آسیا و به خصوص سهمیه‌بندی‌ها انتشار می‌دهد و به همین خاطر انتشار خبر حذف از آسیا نیز باعث شد خیلی‌ها این مسئله را قطعی‌تر از قبل بدانند.

در چنین شرایطی اما باشگاه استقلال که چندین بار با اطلاعیه‌های مختلف حذف از آسیا را تکذیب کرده، بار دیگر این کار را تکرار کرد.

در اطلاعیه امروز استقلالی‌ها آمده است: «برخلاف برخی اخبار و گمانه‌زنی‌های مطرح شده، هیچ رای قطعی جهت مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال صادر نشده است.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است: «باشگاه استقلال کلیه مدارک، مستندات و دفاعیات خود را به کمیته استیناف ارائه کرده و منتظر بررسی عادلانه این مدارک است. ضمن اینکه در صورت لزوم، باشگاه استقلال این موضوع را در AFC نیز پیگیری خواهد کرد.»

دیدگاهها