کد خبر : 1942722 | 18 خرداد 1402 ساعت 15:53 | 42.7K بازدید | 12 دیدگاه

سهمیه طلایی‌پوشان در تیم ملی کم شد؛

قلعه‌نویی از موضع خود درباره سپاهان عقب کشید

امیر قلعه‌نویی با خط‌زدن محمد دانشگر 4 سپاهانی را با خود به تورنمنت کافا خواهد برد.

قلعه‌نویی از موضع خود درباره سپاهان عقب کشید

به گزارش "ورزش‌سه"، پس از چند روز برگزاری مینی‌کمپ با بازیکنانی که انتظار حضورشان در لیست تیم ملی وجود نداشت، امیر قلعه‌نویی ساعتی پیش لیست نهایی تیم ملی برای حضور در تورنمنت کافا را اعلام کرد و این در شرایطی است که دیگر سپاهان صاحب بیشترین سهمیه در اردوی تیم ملی نیست.

پیش‌ از این در اردوی اول تیم ملی با امیر قلعه‌نویی، سپاهان بیشترین نماینده را میان باشگاه‌های ایرانی داشت و در این اردو هم 5 بازیکن در فهرست اولیه سرمربی تیم ملی قرار داشتند، که حالا با خط‌خوردن محمد دانشگر، این عدد به 4 رسیده است.

با این حال، سپاهان همچنان در کنار پرسپولیس و استقلال بیشترین سهیمه را در تیم ملی با حضور 4 بازیکن دارد، که این بازیکنان، پیام نیازمند، رامین رضائیان، محمد کریمی و امید نورافکن هستند.

باید دید در نهایت وقتی فهرست نهایی تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا اعلام می‌شود، کدام باشگاه ایران بیشترین نماینده را خواهد داشت و بیشترین درآمد را از حضور آن‌ها در تیم ملی کسب می‌کند.

همچنان اما سؤال بزرگ درباره لیست تیم ملی، غیبت شهریار مغانلو است که در اردوی اول تیم ملی با امیر قلعه‌نویی در هر دو بازی تدارکاتی مقابل روسیه و کنیا از ابتدا بازی کرد؛ اما در لیست جدید تیم ملی نه در اردوی مینی‌کمپ نامی از او دیده می‌شود و نه لیست نهایی برای شرکت در تورنمنت کافا.

دیدگاهها