کد خبر : 1942733 | 18 خرداد 1402 ساعت 16:23 | 48.1K بازدید | 19 دیدگاه

از هر باشگاه چهار نفر دعوت شدند

ابتکار جالب قلعه‌نویی برای تیم‌های اول تا سوم لیگ!

امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفت از تیم های اول تا سوم فصل قبل لیگ، چهار بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کند.

ابتکار جالب قلعه‌نویی برای تیم‌های اول تا سوم لیگ!

به گزارش "ورزش سه"، فهرست تیم ملی برای حضور در تورنمنت کافا اعلام شد که طی آن، 25 بازیکن عازم این مسابقات می‌شوند. نکته جالب در اسامی نفرات دعوت شده، رعایت مساوات میان سه تیم نخست جدول رده‌بندی لیگ بیست و دوم است.

امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفت تا برای اعلام اسامی بازیکنان دعوت شده، از هر کدام از تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و استقلال که در رقابت‌های فصل گذشته رتبه‌های اول تا سوم لیگ را از آن خود کردند، چهار بازیکن را به اردو دعوت کند.

از پرسپولیس که قهرمان لیگ برتر شد، علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، وحید امیری و مهدی ترابی به اردو دعوت شده‌اند. این در شرایطی است که سرخپوشان اعتقاد دارند بازیکنان بیشتری از این تیم می‌توانستند در لیست تیم ملی حضور پیدا کنند.

از سپاهان نایب قهرمان لیگ نیز پیام نیازمند، رامین رضاییان، محمد کریمی و امید نورافکن به تیم ملی دعوت شده اند. قطعا غیبت شهریار مغانلو که عنوان آقای گلی فصل گذشته را به دست آورد، از نکات جالب و البته عجیب لیست تیم ملی است.

و بالاخره نوبت به تیم سوم فصل قبل یعنی استقلال می‌رسد. هر چند که مهدی قایدی و محمد محبی پاداش فصل بسیار خوب خود را با دعوت به تیم ملی گرفتند، ولی حقیقت این است که در مقطع فعلی و در تاریخ کنونی، این دو بازیکنان شباب الاهلی و سانتاکلارا محسوب می‌شوند و حضور آنها در جمع آبی‌ها و برای فصل بعد نامشخص است. روزبه چشمی و سعید مهری نیز دیگر دعوت شده‌ها از استقلال هستند.

بدین ترتیب از تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و استقلال چهار بازیکن به اردوی تیم ملی جهت حضور در تورنمنت کافا دعوت شده‌اند و این مساوات نیز در نوع خود جالب توجه است.

دیدگاهها