کد خبر : 1942751 | 18 خرداد 1402 ساعت 17:46 | 56.1K بازدید | 7 دیدگاه

سهمیه داخلی بیشتر از لژیونرها

رکوردشکنی به سبک قلعه‌نویی در لیست تیم ملی

در لیست ۲۵ نفره تیم ملی برای حضور در تورنمنت کافا، نام ۱۰ لژیونر دیده می‌شود.

رکوردشکنی به سبک قلعه‌نویی در لیست تیم ملی

به گزارش “ورزش سه” طی چند سال اخیر، همواره لژیونرها سهم بیشتری در لیست اعلامی از سوی سرمربی تیم ملی برای حضور در مسابقات مختلف داشته‌اند. موردی که حالا از سوی امیر قلعه‌نویی نقض شده و او از ۱۰ بازیکن برای حضور در تورنمنت کافا دعوت به عمل آورده است. 

سیدمجید حسینی (کایسری ترکیه)، حسین کنعانی‌زادگان (الاهلی قطر)، صادق محرمی (دینامو زاگرب کرواسی)، احسان حاج‌صفی (آ ا ک آتن)، سعید عزت‌اللهی (وایله دانمارک)، علیرضا جهانبخش (فاینورد)، امیرحسین حسین‌زاده (شارلوا بلژیک)، مهدی طارمی (پورتو)، سردار آزمون (بایر لورکوزن) و شهاب زاهدی (پوشکاش مجارستان) ، ۱۰ بازیکن لژیونری هستند که مورد توجه امیر قلعه‌نویی برای حضور در تورنمنت کافا قرار گرفته‌اند. 

البته در این میان، ۲ لژیونر فوتبال ایران به علت مصدومیت سفر به قرقیزستان را از دست داده‌اند. شجاع خلیل‌زاده و احمد نوراللهی که در فوتبال قطر و امارات مشغول به فعالیت هستند، اجازه حضور در تورنمنت کافا را از طرف کادر فنی به دست نیاورده‌اند. 
حالا بعد از مدت‌ها شاهد افزایش تعداد بازیکنان شاغل در لیگ که پیراهن تیم ملی را بر تن می‌کنند هستیم. ۱۵ بازیکن داخلی و ۱۰ بازیکن لژیونر در لیست امیر قلعه‌نویی برای جدال تدارکاتی با افغانستان، قرقیزستان، عمان و ازبکستان قرار گرفته‌اند.

دیدگاهها