کد خبر : 1954073 | 09 مرداد 1402 ساعت 12:41 | 35.2K بازدید | 3 دیدگاه

خشم ناپولی از لوزانو: فعلا جایی در برنامه‌ها نداری

این ستاره هم به سرنوشت امباپه دچار شد!

اروینگ لوزانو، ستاره مکزیکی ناپولی، به سرنوشتی مشابه کیلیان امباپه دچار شده و عدم تمایلش به تمدید قرارداد خشم باشگاه را به همراه داشته است.

این ستاره هم به سرنوشت امباپه دچار شد!

به گزارش "ورزش سه"، اروینگ لوزانو از سال 2019 تا کنون پیراهن ناپولی را به تن می‌کند و در این مدت طی 155 بازی 30 گل به ثمر رسانده است. او فصل گذشته یکی از مهره‌های اصلی لوچانو اسپالتی در راه فتح سری A بود و در 32 بازی (20 مورد فیکس) برای ناپلی‌ها به میدان رفت. با این وجود اوضاع در پیش فصل برای این ستاره مکزیکی خیلی خوب پیش نمی‌رود.

لوزانو در پایان فصل اعلام کرد که نمی‌خواهد قراردادش را با ناپولی تمدید کند. این شروع داستانی بود که سرنوشت او را به سرنوشت فعلی کیلیان امباپه شبیه کرده است.

1903630

ستاره ناپلی‌ها بعد از اینکه تصمیم خود را به اطلاع باشگاه رساند در خطر کنار گذاشته شدن از پروژه آتزوری قرار گرفته است. او در بازی دوستانه اخیر در کاستل دی سانگرو، حتی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرد تا در روز تولدش غافلگیر شود.

او در صورتی که نتواند مشکل خود را با باشگاه ناپولی حل کند با شرایط سختی روبرو خواهد شد را که باشگاه‌های زیادی برای خریدش ابراز تمایل نکرده اند. لس‌آنجلس گلکسی حاضر است لوزانو را به صورت رایگان به خدمت بگیرد که این با سیاست‌های باشگاه ناپولی سازگار نیست.

باشگاه ناپولی برای اینکه ستاره‌های خود را در اختیار باشگاه‌های دیگر قرار دهد سیاست‌های خاصی در پیش گرفته و حاضر نیست هیچ انتقالی را بدون سود پیش ببرد و در این شراط کار برای لوزانو خیلی سخت شده چرا که نه از جایگاهش در تیم مطمئن است و نه شرایط برای خروجش از ناپل مهیاست.

دیدگاهها