کد خبر : 1955379 | 15 مرداد 1402 ساعت 14:24 | 38.4K بازدید | 14 دیدگاه

گزارش مارکا

با تصمیم ژاوی: 4 بازیکن لاماسیا در تیم اول بارسا

بارسلونا پس از تور آمریکا تصمیم گرفته چهار بازیکن محصول آکادمی لاماسیا را وارد فهرست تیم اول کند.

با تصمیم ژاوی: 4 بازیکن لاماسیا در تیم اول بارسا

به گزارش "ورزش سه"، ژاوی از زمان حضورش روی نیمکت بارسا نشان داده که نسبت به استعدادهای جوانی که در لاماسیا ظاهر می‌شوند، آگاه است. کافی است نگاهی به فهرست 32 نفره او برای تور آمریکا بیندازید.
هفت نفر از آن‌ها اعضای فعلی بارسا اتلتیک و محصول آکادمی لاماسیا بودند و پتانسیل کافی برای حضور در تیم اصلی را نیز دارند. یا حداقل ژاوی اینطور فکر می‌کند:  فرمین لوپز، فایه، گاریدو، کاسادو، وایه، یامال و آسترالاگا.

1905934

در این تور خولین آرائوخو نیز حضور داشت که پس از توافق با لاس پالماس، اردو را ترک کرد و یک سال قرضی برای این باشگاه بازی خواهد کرد.

طبق ادعای مارکا، ژاوی پس از اتمام تور که با سه بازی تدارکاتی همراه بود و بارسا دو برد کسب کرد و یک بازی را نیز باخت، تصمیم گرفته چهار بازیکن آکادمی را وارد فهرست تیم اول کند و از آن‌ها در طول فصل استفاده خواهد کرد. 

1903296

مشکلات مالی بارسا و دشواری در ثبت قراردادها نیز مزید بر علت شده تا ژاوی روی بازیکنان آکادمی اش حساب بیشتری باز کند. طبق این گزارش، فرمین لوپز با درخشش در ال‌کلاسیکوی دالاس و گلزنی به رئال، یکی از انتخاب شده هاست. لامین یامال، الکس وایه و آسترالاگا نیز دیگر استعدادهای جوانی هستند که وارد فهرست تیم اول خواهند شد و این شانس را دارند که توانایی هایشان را زیر نظر ژاوی نشان دهند.

دیدگاهها